عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از بررسی برنامه ها و دیدگاه های وزرای پیشنهادی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

به گزارش افکارنیوز، سیدسعید زمانیان عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه صبح امروز این کمیسیون، گفت: در جلسه صبح امروز کمیسیون، وزرای پیشنهادی علوم، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان در کمیسیون حضور یافتند.

وی افزود: در این جلسه ۳ وزیر پیشنهادی دولت، برنامه ها و دیدگاه های خود را نسبت به حوزه کاری خود تشریح کردند. در این جلسه آشنایی نسبی بین اعضای کمیسیون با وزرای پیشنهادی صورت گرفت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تأکید کرد: در مهمترین بخش از جلسه امروز کمیسیون تعدادی از نمایندگان سؤالاتی در حوزه ورزش و نیز آموزش و پرورش از وزرای پیشنهادی مربوطه داشتند که صالحی امیری گفت که قصد دارد در صورت اخذ رأی اعتماد توجه ویژه ای به جوانان داشته و از مدیران لایق و کارآمد در این حوزه استفاده کند.

زمانیان تصریح کرد: در بخش دیگری از جلسه امروز، وزرای پیشنهادی متعهد شدند که پس از اخذ رأی اعتماد از مجلس، برنامه هایی را که تشریح کرده اند، اجرا کرده و به تعهداتشان پایبند باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه زمان کافی برای این جلسه وجود نداشت، بنابراین بسیاری از اعضا نتوانستند موارد خود را مطرح کنند که قرار شد در صورت امکان پیش از جلسه رأی اعتماد، جلسه دیگری در کمیسیون با حضور وزرای پیشنهادی برگزار شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات