معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دیپلمات های ایران هرگز به غرب ستمگر باج نخواهند داد و مردم ایران با چشمان باز عملکرد نمایندگان خود و همین طور طرف مقابل را رصد می کنند.

به گزارش افکارنیوز، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج در فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه همایش جنگ نرم قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) که در ارومیه برگزار شد، پیرامون موضوع مذاکرات هسته ای ۱+۵ اظهار داشت: مردم ایران امروز بی اعتمادی شان نسبت به امریکا بیشتر از گذشته است و با توجه به عملکرد دولت آمریکا و برخی دولت های اروپایی از جمله انگلیس سوء ظن ایرانی ها در مورد آنها با دهها دلیل و اسناد متقن و شواهد بدون خدشه همراه است.

وی افزود: استکبار بر این خیال باطل است که دیپلمات های ایران در برابر فشارهای غیر انسانی آنها کوتاه خواهند آمد و این بیانگر عدم شناخت کافی از نظام جمهوری اسلامی ایران است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: دیپلمات های ایران هرگز به غرب ستمگر باج نخواهند داد و مردم ایران با چشمان باز عملکرد نمایندگان خود و همین طور طرف مقابل را رصد می کنند.

جزایری ادامه داد: با مدل و شیوه اقتصاد مقاومتی به عنوان تنها راه صحیح عبور از تحریم ها مردم ایران دوره کنونی را به سلامت طی خواهند کرد و امریکا و رژیم صهیونیستی از اقدامات شرورانه خود حرفی نخواهند زد.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح همچنین اظهار داشت: اخبار حاصله از تهران و سایر استانها حاکی از شور و نشاط مردمی و دستگاه های ذیربط و به خصوص تشکل های مردم نهاد برای برپایی تجمعات ضدامریکایی در روز ۱۳ آبان است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات