عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور رضا صالحی امیری در جلسه امروز این کمیسیون تاکید کرد که اعضای این کمیسیون از اظهارات وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان قانع نشدند.

به گزارش افکارنیوز ، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت گفت: در ابتدای این جلسه آقای صالحی امیری وزیر پیشنهادی ورزش در جمع اعضاء حاضر شد.

وی با بیان اینکه صالحی امیری در ابتدا برنامه های خود را برای اعضای کمیسیون تشریح کرد، گفت: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان بر اخلاق محوری در ورزش و توسعه ورش همگانی و پهلوانی تأکید داشت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نمایندگان انتقاداتی با آقای صالحی امری داشتند و نسبت به موضع گیری ها و سوابق وی به ویژه در فتنه۸۸ معترض بودند؛ البته انتقاد نمایندگان شامل همکاران و مشاوران آقای صالحی امیری نیز می شد.

جعفری تأکید کرد که اعضای کمیسیون آموزش از اظهارات وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان قانع نشدند.

وی درباره جزئیات دیگری از جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: آقای فرجی دانا وزیر پیشنهادی علوم نیز در جلسه امروز کمیسیون حاضر شد.

عضو کمیسیون آموزش ادامه داد: به نظر می رسید برنامه های آقای فرجی دانا مطلوب است و در مجموع نگاه کمیسیون این است که شاید آقای فرجی دانا فرده ایده آلی نباشد اما احتمال رأی دادن به وی وجود دارد.

جعفری همچنین تأکید کرد: آقای فرجی دانا در جمع اعضای کمیسیون به صراحت گفتند که آقای رئیس جمهور سه بار به وی گفته است که آنچه برای ما مهم است آرامش در دانشگاه هاست.

وی همچنین به حضور علی اصغر فانی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در جلسه روز یکشنبه کمیسیون متبوعش اشاره کرد و افزود: نمایندگان اظهارات آقای فانی در آن جلسه شنیدند و مواضع خود را اعلام کردند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعلام کرد که نظر این کمیسیون درباره علی اصغر فانی مثبت است و احتمال رأی آوری وی نیز وجود دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات