احمد منتظری توهین نعمیه اشراقی یه امام راحل و همسران شهدا را' عملی مطلوب' خواند!

به گزارش افکارنیوز، فرزند مرحوم حسینعلی منتظری در صفحه شخصی خود در مطلبی با عنوان" پس از طوفان" نوشته است: اینکه یک نوه نوجوان برای پدربزرگ خود که در سن کهولت است مطلبی را بگوید که باعث لبخند و سرور گردد و دقایقی ایشان را از حال و هوای سیاست و رهبری بیرون ببرد و باعث تنوّع بشود عملی مطلوب است.

وی مدعی شده که فقط انتقاد صادق خرازی و پسر شهید همت از نعیمه اشراقی، از روی حسن نیت بوده است.

پسر منتظری البته خطاب به این دو نفر هم نوشته است: آیا فرمایشات این دو بزرگوار به این معنی نیست که دایره آزادی ها آنقدر تنگ است که یک نفر نمی تواند شوخی نقل شده با پدربزرگ خود را بیان کند؟

منتظری در عین حال اشتباه نعیمه اشراقی را تنها" ترک اولا" دانسته است: البته اشکالی که می توان وارد دانست رعایت نکردن اصل «المجالس بالامانة» توسط خانم اشراقی است؛ ایشان صحبت های خصوصی یک جلسه خاص را نباید برای عموم فاش می نمود که این ترک اولایی بیش نیست.

تلاش وی برای تبرئه نعیمه اشراقی در حالی است که خود اشراقی در ساعات آغازین انتشار این توهین در فضای مجازی، از این جسارت آگاه و مدعی شد که صفحه فیس بوک او را جعل کرده اند؛ البته این موضوع مانع اعتراض گسترده خانواده های شهدا نشد. حال مشخص نیست که منتظری چرا کاسه داغ تر از آش شده است.

پسر محروم منتظری پس از مرگ پدرش، بویژه در ایام فتنه ۸۸ بیت او را در اختیار افراطیون قرار داده و همواره در حمایت از آنان مصاحبه می کند و بیانیه می دهد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات