اجتماع بزرگ حزب الله سایبر با محوریت «مرگ بر آمریکا» شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۲ در سالن بصیرت لانه سابق جاسوسی آمریکا واقع در خیابان طالقانی برگزار می شود.

به گزارش افکارنیوز ، یازدهمین اجتماع بزرگ حزب الله سایبر با محوریت «مرگ بر آمریکا» با حضور فعالان فضای مجازی برگزار می شود.

این مراسم با سخنرانی حسن عباسی و جمع کثیری از علاقمندان و فعالان فضای مجازی، شبکه‏ های اجتماعی و وبلاگ نویسان حزب اللهی در عرصه سایبر و محوریت استکبار ستیزی ساعت ۱۵ روز شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۲ در سالن بصیرت لانه سابق جاسوسی آمریکا واقع در خیابان طالقانی برگزار می شود.

در حاشیه این اجتماع که شرکت در آن برای عموم نیز آزاد است، اولین جایزه بزرگ" مرگ بر آمریکا" در ۲ بخش اصلی و جانبی برگزار می شود که بخش اصلی شامل عکس، پوستر و کاریکاتور و بخش جانبی شامل مستند و کلیپ، سرود، مقاله و وبلاگ است.

چرا مرگ بر آمریکا؟ ، چرا آمریکا غیرقابل اعتماد است؟ ، آمریکا و عهدشکنی، آمریکا و خودبرتربینی، آمریکا و حقوق بشر، آمریکا و ظلم، آمریکا و اسلام هراسی، آمریکا و ایران هراسی، آمریکا در چنبره صهیونیسم جهانی، آمریکا و استعمار فرانو، دموکراسی دروغین در آمریکا، آمریکا و دیکتاتوری و آمریکا و جنبش ۹۹% موضوعاتی است که برای این جایزه بزرگ اعلام شده است.

در بخش بخش اصلی جوایز نفرات اول در هر بخش ۱۰۰ میلیون ریال، نفرات دوم در هر بخش ۵۰ میلیون ریال و نفرات سوم در هر بخش ۲۰ میلیون ریال است.

در بخش جانبی نیز جوایز نفرات اول در هر بخش ۳۰ میلیون ریال، نفرات دوم در هر بخش ۱۵ میلیون ریال و نفرات سوم در هر بخش ۷ میلیون ریال است.

آثار محدودیت زمانی تولید ندارند و کلیه آثاری که تا پایان مهلت اعلام شده ارسال شود، در مسابقه شرکت داده خواهند شد.

آثار گرافیکی، عکاسی کاریکاتور می بایست با فرمت JPG و در ابعاد A۳ ارسال شود و حداکثر ۵ مگابایت باشند.

مقالات و وبلاگ ها جهت شرکت در مسابقه می بایست لینک محتوای خود را ارسال کنند.

در بخش مستند و کلیپ می بایست کلیه آثار با فرمت FLV و حداکثر حجم ۱۰ مگابایت باشند.

مهلت ارسال آثار تا ۱ آذر ماه ۱۳۹۲ است و ۱۶ آذرماه اعلام نتایج خواهد بود.

کلیه آثار ارسالی به مسابقه به صورت کتاب، نمایشگاه و… استفاده شده و در اختیار برگزار کنندگان خواهد بود.

داوران بخش اصلی این جایزه بزرگ در بخش عکس محمود عبدالحسینی، در بخش پوستر محمدحسین نیرومند و در بخش کاریکاتور استاد مازیار بیژنی هستند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات