یک عضو شورای شهر تهران گفت: اینکه عده ای از دوستان ما به صورت خودجوش از سوی تشکل های مردم نهادی مثل سازمان فرهنگی اوج و یا خانه طراحان انقلاب اسلامی این اقدام را انجام داده اند و پوسترها و بنرها را طراحی کردند قابل تقدیر است.

به گزارش افکارنیوز ، محسن پیرهادی عضو شورای شهر تهران در خصوص نصب بیلبوردهای مخالفت مذاکره با آمریکا در خیابان های تهران و برخی حواشی مطرح شده درباره آن، گفت: اشکالاتی به این موضوع وارد است که این اشکلات، اشکالات خوبی نبود. یعنی اگر می خواهیم به دولت و تیم مذاکره کننده کمک کنیم، باید از گفتمان انقلاب اسلامی که همان ظلم ستیزی است، صیانت کنیم.

وی افزود: در مقابل اینکه می خواهیم تحریم ها کم شود و وجهه بین المللی ما از جایگاه بالاتری برخوردار باشد، نمی خواهیم جنایت های آمریکایی را فراموش کنیم. سخنان تحقیر آمیز مقامات آمریکایی را فراموش نکرده ایم. نیرنگ آمریکایی ها در مورد مرم ایران را فراموش نمی کنیم. اینها در تاریخ ثبت شده اند، لذا باید گفتان انقلاب که همان گفتمان عزت، حکمت و مصلحت است را پیش ببریم و باید با این روش و منش با رقیب برخورد کنیم.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه هم دولت مردان و تیم مذاکره کننده و هم فعالان سیاسی و اجتماعی باید مراقب عزت ملت ایران باشند و کوتاهی در این زمنیه انجام ندهند، اظهار داشت: آقای اوباما بعد از مذاکره ۵+۱ در دیدرا با نتانیاهو حرف از گزینه نظامی می زند و حتی بعد از وی" شرمن" می گوید در DNA ایرانی ها فریب کاری و نیرنگ وجود دارد؟ ما می توانیم این سخنان سخیف را فراموش کنیم؟ حال با چه توجیهی می خواهیم در مقام دفاع از منافع آمریکا از نصب پوسترها انتقاد کنیم؟

پیرهادی خاطرنشان کرد: باید به نیروهای مومن و انقلابی خود اعتماد کنیم. اینکه عده ای از دوستان ما به صورت خودجوش از سوی تشکل های مردم نهادی مثل سازمان فرهنگی اوج و یا خانه طراحان انقلاب اسلامی این اقدام را انجام داده اند و این پوسترها و بنرها را طراحی کردند، قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه موضوع طراحی این پوسترها فراتر از حاشیه های است که بعضی از بدخواهان برای آن درست می کنند و ما کاری نداریم چه کسی مجوز نصب این بنرها را صادر کرده است، گفت: مهم این است که این اقدام، اقدام بسیار ارزشمندی بوده است. این یک اقدام در راستای سیاست های کلی نظام بوده است و شیطنت برخی برای پایین آوردن ارزش این کار صورت گرفته است.

عضو شو ای شهر تهران خاطرنشان کرد: ما باید از خانه طراحان انقلاب اسلامی و سازمان فرهنگی هنری اوج به خاطر این اقدام تشکر کنیم و این کار آنها عین نجابت بوده است. حالا چرا این اقدام آنها را نجابت می خوانیم به خاطر این است که آمریکایی ها می گویند گزینه نظامی روی میز است، اما ما گزینه نظامی را زیر میز برده ایم و این نجابت است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات