دبیر کل جامعه مهندسین با اشاره به جلسه رای اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی روحانی گفت: فکر می کنیم که در جلسه فردا بحث های جنجالی نداشته باشیم و رویکرد مثبتی حاکم باشد هرچند که غلظت ها متفاوت است.

  به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه مهندسین در جلسه ماهانه حزب متبوعش ضمن تبریک اعیاد ولایت اظهارداشت: جلسات ما به تناسب موقعیت زمانی و مسائلی که پیش می آید برگزار می شود و باتوجه به شروع کار دولت یازدهم و مذاکرات ایران و ۱+۵ از آقای بروجردی دعوت کردیم.

باهنر در ادامه با اشاره به مخالفت ها و موافقت ها درباره پرونده هسته ای کشورمان، تصریح کرد: ما باید تحمل حرف های یکدیگر را داشته باشیم اما در عین حال باید بدانیم که عبور از خط قرمز ها شرعاً و قانوناً نباید صورت گیرد چراکه این به مصلحت کشور نیست.

دبیرکل جامعه مهندسین با اشاره به رای اعتماد مجلس به ۳ وزیر پیشنهاد شده روحانی در جلسه فردا یکشنبه، خاطرنشان کرد: ما فردا در مجلس جلسه رای اعتماد به ۳ وزیر باقیمانده را داریم؛ وزرای پیشنهاد شده بجز آقای توفیقی که در آخرین لحظه تغییر کرد قابل پیش بینی بود اما به جای توفیقی آقای دکتر فرجی دانا معرفی شد.

وی تصریح کرد: فکر می کنیم که در جلسه فردا بحث های جنجالی نداشته باشیم و رویکرد در مجموع رویکرد مثبتی باشد البته غلظت کار متفاوت است.

باهنر در ادامه درباره ورود برخی مداحان به مباحث سیاسی تند یادآورشد: باتوجه به اینکه در آستانه ماه محرم قرار داریم باید توجه کنیم که مراسم ها وارد بحث های کم عمق سیاسی نشود چرا که زمان دولت احمدی نژاد نیز این تجربه نشان داد که این رویکرد موفقیت آمیز نیست از این رو امیدواریم مداحان در این زمینه غیر ملموس صحبت کنند و با تدبیر بیشتری به این مسائل ورود داشته باشند.

باهنر در پایان درباره جمع آوری بیلبوردهای «صداقت آمریکایی» که در سطح شهر نصب شده بود اما جمع آوری شد، اظهارداشت: برخی نسبت به جمع آوری این بیلبوردها انتقاد دارند اما عده ای نیز این اقدام شهرداری در آستانه ۱۳ آبان را خوب می دانند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات