رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس خواستار برخورد قاطع دستگاه های امنیتی و نظارتی با روزنامه بهار به دلیل توهین به مقدسات دینی شد.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام احمد سالک کاشانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی درگفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مقاله توهین آمیز خطاب به امیرالمومنین علی (ع) منتشر شده در روزنامه بهار گفت: مقاله منتشر شده در روزنامه دارای توهین، شبهه و حرف های ناجوری در خصوص امیرالمومنین علی (ع) است که نشانگر عدم آشنایی با مبانی دینی است.

وی افزود: اگر نگوییم که پشت پرده آن جریاناتی وجود دارد که با مقدسات ما بازی می کند، نویسنده این مقاله یا جاهلانه با این موضوع برخورد کرده یا معاندان که در هر دو صورت به آن اشکال وارد است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: مردم ما حوزه های علمیه و مراجع شیعیان و حتی اهل سنت نمی توانند این گونه برخوردها و برداشت های ناصحیح و تفسیر به رای و آب ریختن به آسیاب وهابیت و دشمنان اسلام را تحمل کند.

سالک تصریح کرد: این اقدام از هر جهت محکوم است و ما امیدواریم دستگاه های نظارتی از جمله هیئت نظارت بر مطبوعات و سایر دستگاه های نظارتی و امنیتی سریع تر نسبت به این مسئله تصمیم بگیرند والا مجلس بر حسب وظیفه نظارتی خود اقدام خواهد کرد.

وی افزود: نویسنده مقاله روزنامه بهار در نهضت آزادی در استان اصفهان فعال است. وی پیش از این هم مقالاتی را در این راستا داشته است و از این گذشته تفکرات نهضت آزادی از سوی امام خمینی (ره) مردود شمرده شده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات