رئیس ستاد مرکزی برگزاری مراسم سیزدهم آبان گفت: مراسم ۱۳ آبان امسال روز بزرگ مرگ بر آمریکا است و براساس ادامه یافتن خوی ظالمانه و مستکبرانه آمریکا همچنان این شعار به عنوان اصلی ترین شعار مردم در ۱۳ آبان امسال خواهد بود.

به گزارش افکارنیوز ، اصغر ابخضر رئیس ستاد مرکزی مراسم ۱۳ آبان صبح امروز (سه شنبه) در نشست خبری مراسم ۱۳ آبان، اظهار کرد: براساس ادامه یافتن خوی ظالمانه و مستکبرانه آمریکا همچنان شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار به عنوان اصلی ترین و مهمترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان ماه خواهد بود.

وی به تشریح رویکردها، سیاست ها و اعلام برنامه های مراسم یوم الله ۱۳ آبان امسال پرداخت و به ادامه روند ادبیات زشت، اهانت آمیز، زورگویانه، خوی استکباری و استعماری دولتمردان آمریکا در مواجهه با سایر کشورهای مستقل، آزادیخواه، عدالت طلب و ملت بزرگ ایران اسلامی اشاره کرد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: ملت شهید پرور و استکبار ستیز ایران، آمریکا را همچنان شیطان بزرگ و دشمن شماره یک خود و جامعه بشری می داند.

آبخضر در همین خصوص تصریح کرد: مردم استکبار ستیز ایران اسلامی تظاهرات ۱۳ آبان امسال را بسیار پرشورتر و متفاوت تر از سال های گذشته برگزار و این روز را به روز «برائت و روز اعتراض به جبهه مستکبرانه و استعمارگرایانه طاغوت و شیطان بزرگ امریکا به عنوان نماد استکبار» بدل خواهند کرد.

وی ادامه داد: با عنایت به اهمیت و تاثیرگذاری فراوان برگزاری باشکوه مراسم تظاهرات سراسری ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان در راستای حفظ ارتقای قدرت نرم نظام در مواجهه مناسب تر با جهان و بالا بردن قدرت چانه زنی قوی تر دستگاه دیپلماسی کشور و تیم مذاکره کننده ایران در گفت وگو با سایر کشور و گروه ۱+۵ و ارتقای سطح امنیت ملی باید حتماً همه دستگاه ها و مسئولان نظام در کنار ملت بزرگ ایران تمام تلاش خود را معطوف برگزاری شکوهمند مراسم ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان کنند که شکوه این مراسم نشان از اقتدار، وحدت ملی و عزمت ایران اسلامی خواهد داشت.

رئیس ستاد مرکزی برگزاری مراسم ۱۳ آبان ادبیات سردمداران آمریکا و مسئولان دیپلماسی کشور را ادبیات قرون وسطیی خواند و تاکید کرد: سردمداران امریکا با بی شرمی و گستاخی هر چه تمامتر و از موضع برتری جویانه و توهین آمیز با ملت صبور و مقاوم ایران اسلامی سخن می گویند، بنابراین مردم بصیرتمند ایران هنوز کوچکترین تغییر مثبتی در نوع نگاه بدبینانه، ادبیات، لحن، رفتار زشت، مداخله جویانه وتحریم های یک جانبه دولتمردان آمریکا ندیدند.

آبخضر افزود: به قول فرمایش رهبر معظم انقلاب «ما دولت آمریکا را غیر قابل اعتماد، خودبرتربین، غیرمنطقی و عهد شکن می دانیم» ؛ این ملت بزرگ چطور و بر چه مبنایی می توانند با آنان که این همه خلاف وعده و بی اخلاقی کرده و اصول اولیه انسانیت و قوانین بین المللی را زیر چکمه های اهانت و زورگویی خود له کردند، اعتماد کنند.

وی به اظهارات نماینده آمریکا در تیم مذاکره کننده هسته ای اشاره و خاطر نشان کرد: وقتی هنوز در هزاره سوم ادبیات غیر منطقی، وقیحانه، شرم آور و توهین آمیز خانم وندی شرمن به عنوان معاون وزیر امور خارجه ایالات متحده امریکا و عضو ارشد تیم مذاکره کننده آمریکا در گروه ۱+۵خطاب به ملت بزرگ ایران و نیز ادبیات تند سایر اعضای کاخ سفید، کنگره و دولتمردان امریکا به نگاهی از پشت عینک بدبینی، همراه با دروغ، فریب و نیرنگ گستاخانه علیه همه حسن نیت هاو صداقت تمام قد ایرانیان است؛ چطور آمریکا حسن اعتماد به آنها را از سوی ایران انتظار دارد.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با طرح این پرسش که سوال ما از دولتمردان آمریکا این است که چه چیزی در آمریکا تغییر کرده تا رفتار ما نیز مطابق آن در ایران تغییر یابد گفت: دولت امریکا فقط در جهت حفظ امنیت و تامین منافع نامشروع صهیونیست ها حرکت می کند و از همه دنیا باج می گیرد وبه رژیم صهیونیستی باج می دهد، بنابراین این خلاف مصلحت بشریت و امنیت عمومی جهانی است.

«اما آمریکای جنایتکار این شیطان بزرگ و ام الفساد غرب و همه کسانی که عادت به تهدید زبانی ایران کرده اند بدانند پاسخ ما به هر گونه شرارتی بر ضد ملت ایران، پاسخی جدی و سخت خواهد بود و حتما ملت رشید، شجاع و همیشه در صحنه ایران اسلامی پاسخ یاوه گویی های دولت آمریکا را به وضوح در مراسم تظاهرات سراسری ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان خواهد داد. »

آبخضر تاکید کرد: ملت ایران همانند سه دهه گذشته باز خواهد گفت که ای آمریکا جنایتکار مرگت باد و این کشور بدانند که به فرموده امام راحل ملت ما هر چه فریاد دارد بر سر آمریکا خواهد زد و ای آمریکا جنایتکار از دست ملت ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.

وی با بیان اینکه تا زمانی که مردم پشتیبان ولایت فقیه هستند به مملکت آسیبی نخواهد رسید، گفت: به فرموده رهبر انقلاب تا زمانی که شعار مرگ بر آمریکا وجود دارد، تسلط دوباره آمریکا بر این کشور، منابع و منافع آن ممکن نخواهد بود و این یکی از رموز پایداری ما است.

رئیس ستاد مرکزی برگزاری مراسم سیزدهم آبان، یوم الله ۱۳ آبان را یاد آور حوادثی سرنوشت ساز، آموزنده و تاریخ ساز در انقلاب اسلامی برشمرد و خاطر نشان کرد: هر یک از این حوادث تاریخی یوم الله ۱۳ آبان به تنهایی سرفصل نوینی از صف آرایی جبهه سلطه و استبکار جهانی درمقابل جبهه حق، حقیقت و مبارزه بی امان ملت ایران علیه آمریکا به شمار می رود.

آبخضر تبعید حضرت امام به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار وحشیانه دانش اموزان انقلاب توسط رژیم پهلوی درسال ۱۳۵۷ و تسخیر غرور انگیز لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸ را سه حادثه تاریخی در یوم الله ۱۳ آبان ماه عنوان کرد.

وی تاکید کرد: یوم الله ۱۳ آبان ماه و حوادث تاریخ ساز سه گانه آن همراه با مقاومت و پایداری شکوهمند ملت ایران برابر جبهه متحد استکبار در ۳۵ سال گذشته زمینه ای شد تا جامعه بشری با عبور از دهه آغازین هزاره سوم، شهادت دهد امواج انقلاب و بیداری اسلامی ناشی از انقلاب اسلامی امروز چگونه فراتر از جهان اسلام، قلب نظام سلطه در آمریکا و اروپا رانشانه رفته است.

رئیس ستاد مرکزی برگزاری مراسم سیزدهم آبان با تاکید بر اینکه مراسم یوم الله ۱۳ آبان امسال قطعا در کانون توجهات و زیر ذره بین رسانه های غربی است و انتریالیسم و پایگاه دروغ پراکنی جبهه سلطه و اسکتبار جهانی قرار خواهد گرفت، بیان کرد: در مراسم ۱۳ آبان ماه امسال بایستی با مهندسی امیر فرهنگی توسط نخبگان، علمای دینی، فرهیختگان و اصحاب رسانه بسیار قوی تر از سالیان قبل با مراجعه مجدد با زلال اندیشه های تابناب و مشی ظلم ستیزی و عدالت محوری حضرت امام، و مقام معظم رهبری در مورد سلطه و نظام استکبار جهان برای بشریت بازتبیین و تفسیر شود.

آبخضر ارائه چهره درست، واقعی و قابل سهم از اسلام و ایران برای عموم وجدان های بیدار و اندیشه های آزاد جهان راوظیفه خطیر و تکلیف الهی برای مردم و مسئولان دانست و گفت: با بهره گیری از قدرت نرم نظام اسلامی و رسانه ها و خرد جمعی به خوبی می توان ظرفیت های باالقوه و بالفعل مراسم و مناسبت های ملی ایام الله انقلاب اسلامی را در راستای معرفی درست و موفقیت امیز مردم انقلاب و فرهنگ دوست انقلاب اسلامی به کار گرفت و چهره موفق و برتر از مدل حکومت مردم سالاری دینی ایران به جهانیان عرضه کرد.

ادامه دارد…
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات