جلالی

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، گفت: شریعتمداری در مجلس از مقبولیت خوبی برخوردار است، اما اینکه آیا برای وزارت ورزش معرفی شود یا خیر، نمی دانم.

به گزارش افکارنیوز ، کاظم جلالی رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در در پاسخ به این سؤال که نظر شما درباره معرفی شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از سوی دولت به مجلس چیست؟ گفت: بنده در جریان تصمیماتی که آقای رئیس جمهور می گیرد، نیستم و نمی دانم که چه کسی از سوی رئیس جمهور معرفی می شود، اما در هر حال آقای شریعتمداری یک چهره پرتوان است که دارای سوابق بسیار روشن و خوب و در عین حال نیز از قدرت تعامل و قوه مدیریت بالا برخوردار است.

وی افزود: این موضوع که آقای شریعتمداری از سوی رئیس جمهور معرفی شود یا خیر به تصمیم آقای روحانی بستگی دارد و باید ببینیم که وی چه تصمیمی می گیرد و چه کسی را برای وزارت ورزش و جوانان معرفی می کند.

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در پاسخ به این سؤال که فضای کلی مجلس را برای آقای شریعتمداری در صورت معرفی به مجلس به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان چگونه ارزیابی می کنید؟ اظهارداشت: به هر حال آقای شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور است و در مسئولیت مهمی قرار دارد، اما اینکه آقای روحانی می خواهد وی را از این مسئولیت به وزارت ورزش و جوانان منتقل کند یا خیر و اینکه فعلا وی سرپرست است و یا فرد دیگری معرفی خواهد شد، بنده از آن اطلاعی ندارم.

جلالی در ادامه در پاسخ به این سؤال که آیا معرفی ۲ سرپرست برای وزارت ورزش قانونی است یا خیر؟ افزود: این مسئله از نظر قانونی ایرادی ندارد. زیرا وقتی که در مجلس فرد معرفی شده از جانب رئیس جمهور رأی نیاورده، طبیعی است که وی باید فرد دیگری را به عنوان جایگزین معرفی کند.

وی در مورد احتمال جابجایی صالحی امیری و شریعتمداری در سمت های معاونت اجرایی رئیس جمهور و وزارت ورزش و جوانان، تأکید کرد: بنده واقعا هیچگونه اطلاعی ندارم، زیرا در این باره نه ارتباط و نه اطلاعی وجود دارد. اطلاعات ما هم به شکل عمومی از مسیر رسانه هاست.

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در پاسخ به این سؤال که نظر فراکسیون را در مورد شریعتمداری در صورت معرفی از سوی رئیس جمهور به عنوان وزیر ورزش و جوانان چگونه ارزیابی می کنید؟ ، خاطرنشان کرد: بنده در حال حاضر نمی توانم در مورد نظر فراکسیون، نظر بدهم، زیرا فراکسیون باید جلسه تشکیل دهد و طبعا در یک حرکت دموکرایتک نظرش را ارائه دهد، اما بنده فکر می کنم که در مجموع آقای شریعتمداری در مجلس از مقبولیت خوبی برخوردار است، اما اینکه آیا برای وزارت ورزش معرفی شود یا خیر، نمی دانم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات