فرزند شهید همت سپس در نتیجه گیری این گفته های صادق زیبا کلام نوشته است: «حال مخالفت با اعدام مه آفرید را می شود توجیه کرد! اما اینکه باید نشان لیاقت هم به او داد را با چه منطقی می توان هضم کرد؟

گروه سیاسی - فرزند شهید همت اخیرا در صفحه فیس بوک خود به تناقض گویی های صادق زیبا کلام اعتراض کرده است. وی با استناد به دو مورد از تناقض گویی های صادق زیبا کلام عنوان کرده که «نمی داند این گاف ها را کجای دلش بگذارد. »

به گزارش افکارنیوز ، مصطفی همت در این پست خود به گفت وگویی از صادق زیبا کلام که سال ۱۳۸۸ با برنامه رو در رو شبکه خبر داشته اشاره کرده و نقل قولی از وی آورده که زیبا کلام در آن مدعی شده «بحث بلوکه شدن دارایی های ایران در آمریکا واقعیت ندارد؛ چرا که این پول ها به عنوان غرامت به ایرانیانی که به شهروندی آمریکا درآمده بودند و اموالشان توسط دولت و دیگر نهادها مصادره شد پرداخته شده است. آنها به دادگاه های آمریکا شکایت کرده اند که اموال و زمین ها و کارخانه هایشان بی دلیل مصادره شده و پس از بررسی غرامت هایی به آنها تعلق گرفته و از آن پول چیزی باقی نمانده است. »

فرزند شهید همت بلافاصله پس از این خبر به گزارشی از سایت شبکه بی بی سی فارسی در سال ۹۲ اشاره کرده که در این گزارش آمده است: «در پی مذاکرات هسته ای اخیر نمایندگان ایران و کشورهای گروه ۱+۵ در ژنو، که طرفین آن را" مثبت" خواندند، یک مقام ارشد دولت آمریکا گفته است که طرحی برای آزادسازی بخشی از دارایی های مسدود شده ایران در آمریکا ارائه شده است. »

مصطفی همت پس از اشاره به این تناقض گویی های زیبا کلام، به ادعای جنجالی وی در گفتگو با روزنامه قانون در اسفند ماه سال ۹۱ اشاره کرده که در آن زیبا کلام مدعی شده که نه تنها مه آفرید خسروی مجرم پرونده اختلاس سه هزار میلیاردی نباید اعدام شود، بلکه باید به وی نشان لیاقت نیز داده شود.

فرزند شهید همت سپس در نتیجه گیری این گفته های صادق زیبا کلام نوشته است: «حال مخالفت با اعدام مه آفرید را می شود توجیه کرد! اما اینکه باید نشان لیاقت هم به او داد را با چه منطقی می توان هضم کرد؟ گاف بزرگ و ضد منافع ملی مثل ادعای اینکه چیزی از اموال بلوکه شدهء ایران در آمریکا باقی نمانده را کجای دلمان بگذاریم؟ ! »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات