روابط عمومی شورای عالی استانها، اخبار منتشره مبنی بر کاندیداتوری مهندس مهدی چمران در انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ را تکذیب کرد.

روابط عمومی شورای عالی استانها اعلام کرد: مهندس مهدی چمران رییس محترم شورای عالی استانها تا به امروز شخصاً برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم اعلام کاندیداتوری نکرده است و بدینوسیله تمامی اخبار درج شده مبنی بر اعلام حضور از سوی ایشان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، تکذیب می گردد.

به گزارش مهر، پیش از این اسدالله راشدی معاون امور مجلس شورای عالی استانها، خبر از احتمال کاندیداتوری مهدی چمران در انتخابات ریاست جمهوری را داده و گفته بود: اعضای جبهه مشورت ایران اسلامی که در نشست خبری در اوایل اردیبهشت ماه به طور رسمی اعلام موجودیت خواهد کرد، بر سر کاندیداتوری مهدی چمران به توافق رسیده اند و در صورت کاندیداتوری وی در عرصه انتخابات قطعا از ایشان حمایت خواهند کرد.

عضو جبهه مشورت همچنین با اشاره به ۷۷+۱ به عنوان ائتلاف پیشنهادی این جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری، اذعان داشت: منظور از ۷۷ یعنی ۷۷ میلیون ایرانی که باید عضو این ائتلاف باشند و حق تعیین سرنوشت خود را داشته باشند؛ چراکه ائتلاف های موجود که با محوریت تعداد معدودی از افراد به وجود آمده نمی تواند تمام مردم ایران را نمایندگی کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات