مصری گفت: در صورتی که وزیر ورزش و جوانان این هفته برای اخذ رأی اعتماد به پارلمان معرفی شود، مجلس هفته آینده نیز جلسه علنی خواهد داشت.

به گزارش افکارنیوز ، عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان فردا برای اخذ رأی اعتماد به مجلس معرفی شود، مجلس یکشنبه هفته آینده برای بررسی صلاحیت و برنامه های وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان و رأی اعتماد به وی، تشکیل جلسه علنی می دهد.

وی افزود: این هفته، سومین هفته کاری مجلس محسوب می شود و طبق روال باید نمایندگان، هفته آینده برای سرکشی به حوزه های انتخابیه بروند، اما در صورتی که وزیر ورزش و جوانان به مجلس معرفی شود، درباره اینکه پارلمان علاوه بر یکشنبه هفته آینده، روزهای سه شنبه و چهارشنبه نیز جلسه داشته باشد، بعداً تصمیم گیری می شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس همچنین گفت: تاکنون وزیر پیشنهادی ورزش از سوی دولت به مجلس معرفی نشده است.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه با اشاره به طولانی شدن بررسی لایحه اصلاحیه قانون بودجه سال ۱۳۹۲ کل کشور در صحن علنی، گفت: در صورتی که بررسی این لایحه بیش از شش جلسه به طول انجامد، طبق آیین نامه داخلی، بررسی این لایحه تا به اتمام رسیدن آن، در دو نوبت صبح و عصر انجام می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات