به ایران و ایرانی اهانت می‌شود، دولت آمریکا به خاطر این توهین عذرخواهی نمی‌کند و تنها تکذیب می‌کند آنگاه آنهایی که سودای آمریکا در سر دارند تابلوهای صداقت آمریکایی‌ها را مانعی بر سر برقراری روابط می‌دانند.

پس از این همه سال ایستادگی مقابل رژیمی که چشم دیدن ایران و ایرانی را ندارد، چقدر آسان ارزش های انقلابی به مسلخ می رود! آرمان ها ذبح می شود برای چند روز چرب و شیرین دنیا! تا شاید کاخ سفید نشینان روی خوش به ما نشان دهند! زهی خیال باطل.

آن هنگام که عاشورای حسینی را حرمت شکستند، کف زدند و پایکوبی کردند آن از راه بیراه شدگان گمراه! فریاد وا اسلامای خیلی ها در نیامد. حرمت بنیانگذار این انقلاب را هم شکستند باز هم داد آنها در نیامد!

به دنبال راحتی و آسایش بیشتر دنیای خود هستند آنهایی که گمان می کنند می توان با برقراری روابط ایران و آمریکا به تفاهم رسید و به ماه عسل رفت! ماه عسلی تلخ که کام همان هایی که سینه چاک کرده اند بیشتر از بقیه تلخ خواهد کرد.

همان هایی که تهمت می زنند و افترا می بندند به آنهایی که مخالف گفت وگوی ایران و آمریکا و آنگاه برقراری روابط هستند و می گویند آنها مخالفند چون نانشان در آن است! ؟ نان شما در چیست! ؟ فرصت طلبان و سوء استفاده چیان همیشه بوده اند و خواهند بود.

اما موافقان ذوق زده از سر چه بر سر ذوق آمده اند! ؟ ذوق زدگی آنها از برای راضی کردن مردمی است که زخم خورده آن رژیم هستند. آنهایی که سینه چاک می کنند برای برقراری رابطه با آمریکا چگونه می توانند فراموش کنند آن جنایاتی که دولتمردان آمریکایی علیه مردم ایران مرتکب شدند. فقط تصاویر قربانیان هواپیمای مسافربری ایران که از سوی ناو آمریکایی سرنگون شد به یاد بیاورید.

قلیان کشیدن خانوم ها مهم است! آن هم در انظار باید برقرار شود این فرهنگ غلط، سخنان سخیف و اهانت آمیز به خانواده های شهدا و خود شهدا گفته می شود، ولایت امیر مؤمنان مولای عشق و معرفت زیر سوال می رود هرچند عذرخواهی هم می شود اما آب ریخته را چگونه می توان جمع کرد. تحریف در سخنان و مواضع حضرت امام هم می شود برخی اعتراض می کنند و برچسب افراطی به آنها اهدا می شود و حتی می گویند هشدار دادم افراط گری ممکن است به ترور بینجامد! ؟

و اکنون تحمل چند تابلو و بیلبورد را هم ندارند که آن نشان دهنده ماهیت واقعی صداقت آمریکا است. دردشان آمده که چرا چنین تصاویری در شهر نصب شده است!

چه عکسی در سطح شهر نصب شود تا شما را خوش آید؟ هنوز اتفاقی نیفتاده اینگونه رفتار می کنند وای به روزی که دست چدنی و شیطانی آمریکا را هم بفشارند!

به ایران و ایرانی اهانت می شود، دولت آمریکا به خاطر این توهین عذرخواهی نمی کند و تنها تکذیب می کند آنگاه آنهایی که سودای آمریکا در سر دارند تابلوهای صداقت آمریکایی ها را مانعی بر سر برقراری روابط می دانند. آمریکایی ها توهین می کنند ما بیلبوردهایی که هیچ اهانتی هم ندارد جمع می کنیم.

هنوز اتفاقی نیفتاده است. هنوز آمریکایی ها با ما دشمن هستند. توجه کنید ما با آمریکایی ها دشمن نیستیم آنها با ما دشمن هستند.

گمان نکنید که ما هم که اینگونه می گوییم مخالفیم ما مخالف نیستیم اما خوشبین هم نیستیم. دلمان هم ضعف نمی رود. دل ضعفه را برای همان هایی می گذاریم که ذوق زدگی شان آمریکایی ها را هم به وجد آورده است.

خوب! این هم از این تابلوها برچیده شد و رفت. همه چیز خوب عالی شد. تمام! خوش به حالتان. ما همچنان نان آمریکایی ها را نخواهیم خورد. چون می دانیم این نان زهر آلود است. مردم به نتیجه رسیده بودند که نمی توان به آمریکا اعتماد کرد آنهایی هم که نرسیده بودند در این روزها یا رسیدند یا خواهند رسید.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات