آصفری گفت:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا در راهپیمایی ۱۳ آبان پاسخ محکمی به اظهارات ضد ایرانی امثال وندی شرمن خواهد بود.

به گزارش افکارنیوز ، محمد حسن آصفری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت: چندی پیش شاهد بودیم که مقامات امریکایی موضع گیری های تندی علیه ایران داشتد که این نشان می دهد رفتار و گفتار امریکایی ها دچار تناقض است.

وی افزود: البته تیم مذاکره کننده ایران هم باید متوجه این موضوع باشد و در غیر این صورت مردم نگاه شان به تیم مذاکره کننده تغییر خواهد کرد.

آصفری ادامه داد: ما که تا امروز هیچ حسن نیتی از آمریکایی ها ندیده ایم و بر همین اساس قطعا نگاه ملت هم به امریکا هم عوض نشده است.

وی تاکید کرد: ۱۳ ابان روز ملی استکبار ستیزی است و در این روز ملت انزجار خود از استکبار جهانی و آمریکا جنایتکار نشان خواهد داد.

این نماینده مجلس اظهار داشت: راهپیمایی ۱۳ آبان قطعا پر شکوه تر از گذشته خواهد بود و امریکایی ها خواهند فهمید تا زمانی که دست از حیله گیری برندارند نگاه ملت به انها تغییر نمی کند

وی تصریح کرد: شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا در راهپیمایی ۱۳ آبان پاسخ محکمی به اظهارات ضد ایرانی امثال وندی شرمن خواهد بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات