گفتن «مرگ بر آمریکا» نشانه جدا شدن از اسلام آمریکایی است؛ «مرگ بر آمریکا» نوک تیز پیکان عزت و اقتدار ایران اسلامی و صدایی است که نه تنها ملت ایران را بین کشورهای ستمدیده جهان بلکه نزد خداوند محبوب کرده است

به گزارش افکارنیوز ، آمریکا همان دولتی است که خون این ملت را در طول سالیان متمادی مکیده است، آمریکا همان دولتی است که هزاران ایرانی، قبل و بعد از انقلاب با دسیسه اش کشته شده اند یا صدمات جبران ناپذیر دیده اند، آمریکا همان دولتی است که مسافران مظلوم هواپیمای ایرباس را همراه با قهقهه ای شیطانی به کام مرگ فرستاد و در کشورهای مسلمان نشین زنان، کودکان و بیگناهان را قتل عام می کند.

آمریکا نامی است که برای مسلمانان تداعی دندان های خون چکان گرگی را دارد که برای ارضای خوی درندگی و رسیدن به قدرت و ثروت بیشتر می درد و از بین می برد.

آمریکا دیوی است که لباس فرشته بر تن دارد و اهریمنی است که ادعای خدایی می کند، شیطانی که با تسخیر چشم ها و گوش ها دیگران را فریفته می کند تا آنها را بنده و برده خویش کند.

مرگ بر آمریکا گفتن نشانه جدا شدن از اسلام آمریکایی است، مرگ بر آمریکا نوک تیز پیکان عزت و اقتدار ایران اسلامی است و صدایی است که نه تنها ملت ایران را بین کشورهای ستمدیده جهان بلکه نزد خداوند محبوب کرده است چراکه طبق تعالیم قرآن فریاد مظلوم در برابر ظالم محبوب پروردگار است.

این را از اصل قرآنی «الا من ظلم» گرفته ایم، حداقل واکنشی که مظلوم می تواند انجام دهد این است که نفرین کند، مرگ بر آمریکا یعنی نفرین بر سیاست های ظالمانه و سلطه گرانه دولت آمریکا و نه مردم آنها؛ که این فریاد روح خود باوری را در ملت ایران دمیده است.

شعار مرگ بر آمریکا واژه ای برگرفته از اصل تبری است که در بسیاری از آیات قرآن کریم همچون «اشدا علی الکفار» و «قتل اصحاب الاخدود» بیان شده است.

ملت ایران به برکت آن مرشد روشن ضمیر، خمینی کبیر، در این سی و چند سال یک سلوک جمعی الهی داشته است، سلوکی که با بیرون کردن دیو و تخلیه ای که مقدمه تجلیه است آغار شد و استقرار نظام الهی ولایت فقیه ثمره قطع کردن دست شیطان با شعار مرگ بر آمریکاست.

«لا اله الا الله» می گوید مقدمه عبودیت، نفی سلطه غیر خداست و مقدمه رسیدن به جامعه ای نمونه متکی به چشمه لایتناهی ولایت الله، نفی طواغیت زمان است و بالاخره مقدمه «ما همه سرباز تو ایم خامنه ای» گفتن «مرگ بر آمریکا» است

منبع: وبلاگ سرباز صفر جنگ نرم
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات