یک عضو هیات رییسه مجلس گفت: نمایندگان یکشنبه هفته آینده به بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان می پردازند و بعد از آن به حوزه های انتخابیه شان سرکشی می کنند.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام حسین سبحانی نیا در توضیح جلسه امروز هیات رییسه گفت: طبق جدول زمان بندی قبلی هفته آینده، هفته تعطیلات مجلس برای سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه بود که به دلیل معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان و اتمام مهلت سرپرستی این وزارتخانه تا ۲۴ آبان، مجلس یکشنبه هفته آینده جلسه رای اعتماد ر ا برگزار می کند.

وی افزود: بر این اساس مجلس در هفته آینده تنها روز یکشنبه (۱۹ آبان) جلسه علنی خواهد داشت و بعد از آن نمایندگان تا پایان هفته به حوزه های انتخابیه می روند، به این ترتیب بعد از آن جلسه بعدی مجلس یکشنبه ۲۶ آبان برگزار می شود.

این عضو هیات رییسه مجلس همچنین با بیان اینکه تمام جلسه چهار ساعته ۱۹ آبان مجلس به بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان اختصاص دارد گفت که طبق آیین نامه رییس جمهور یک ساعت زمان دارد و دو مخالف و دو موافق وزیر در مجموع یک ساعت و وزیر پیشنهادی نیز نیم ساعت می تواند به ایراد سخن بپردازد.

سبحانی نیا در ادامه با بیان اینکه در جلسه امروز هیات رییسه آخرین تحولات منطقه و کشور مورد بررسی قرار گرفت، گفت که رییس مجلس نیز گزارشی از سفر چین ملاقات ها و دستاوردهای حاصل شده به هیات رییسه ارائه کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات