رئیس بسیج اساتید دانشگاه امیرکبیر خطاب به تیم مذاکره کننده گفت: قلب دانشجویان به زبان و رفتار شما گره خورده است لذا انتظار می رود دفاع از حقوق ملت ایران را پشتوانه مذاکرات پیش رو قرار دهید.

به گزارش افکارنیوز ، اقبال شاکری رئیس بسیج اساتید دانشگاه امیرکبیر در جمع دانشجویان تظاهر کننده به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان با اشاره به اقدامات هیئت مذاکره کننده ایرانی و بیانات مقام معظم رهبری در این باره گفت: مگر می شود آقایان ظریف و عراقچی در حال مذاکره با غربی ها و در حالیکه در چشم آنها نگاه می کنند فجایع آمریکا در زندان ابوغریب، حمایت از گروه های تروریستی، به شهادت رساندن سرنشینان هواپیمای ایرباس در خلیج فارس و ظلم و جنایات آنها را که در عالم مرتکب شده اند، فراموش کنند؟

وی با بیان اینکه مرگ بر آمریکا ذخیره دفاع ملت ایران است، خاطرنشان کرد: ما مرگ بر آمریکا گفتیم اما به کشوری حمله نکردیم، ملت یا دانشمندی را ترور نکردیم و به دنبال خاک هیچ کشوری نیز نبوده ایم.

عضو شورای شهر تهران خطاب به تیم مذاکره کننده متذکر شد: قلب دانشجویان به زبان و رفتار شما گره خورده است لذا انتظار می رود دفاع از حق مردم را پشتوانه مذاکرات قرار دهید.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه همان اندازه که ملت ایران از قراردادهایی مانند ترکمنچای ناراضی و دلخور هستند یاد و خاطره افرادی مانند امیرکبیر را در دل خود زنده نگه می دارند، اظهار داشت: تیم مذاکره کننده به سبکی عمل کند که حماسه سیاسی ملت ایران که در ۲۴ خرداد و در انتخابات ریاست جمهوری محقق شد تکمیل شود.

شاکری خطاب به مسئول هیئت مذاکره کننده ایرانی یادآور شد: آقای ظریف اگر شما در ۲ روز مذاکره بر روی ویلچر نشستی اما بسیاری از جوانان ما سالیان سال است بر تخت و ویلچر نشسته اند لذا امیدواریم این مذاکرات با قدرت به پیش رود و طبق فرمایش مقام معظم رهبری یا به دست آوردی بزرگ برسیم یا نیروی داخلی تقویت شوند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد همانطور که پرچم ایران در عرصه های گوناگون به اهتزاز در آمده است در عرصه دیپلماسی هم برافراشته شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات