نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه، کمیسیون آموزش و تحقیقات درباره انتصاب از فتنه گران از وزیر علوم سؤال خواهد کرد، گفت: استفاده از نیروها در وزارت علوم باید در راستای تقویت اندیشه انقلاب اسلامی باشد.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام سیدمحمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به عزل و نصب های صورت گرفته در وزارت علوم اظهار داشت: استفاده از اصلاح طلبان در یک وزارتخانه هیچ اشکالی ندارد و اصراری نیست که حتما از یک جناح خاص در وزارت علوم استفاده شود. اما باید اهداف وزارت علوم، رشد علمی و تربیت نیروها در جهت تقویت اندیشه های جمهوری اسلامی باشد.

وی با تاکید بر اینکه رشد علمی فقط در سایه آرامش صورت می گیرد، گفت: متاسفانه آقای فرجی دانا با اینکه در کمیسیون آموزش و تحقیقات به نمایندگان قول داده بود، زیر قول خود زده و در وزارت علوم از فتنه گران استفاده کرده است.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: فتنه جدا از اصلاح طلبی است چرا که فتنه گران اصل نظام را به چالش کشیدند و رای مردم در سال ۸۸ را نپذیرفتند و در راستای منافع آمریکا گام برداشتند.

نبویان تاکید کرد: کمیسیون آموزش و تحقیقات در برابر ورود فتنه گران به وزارت علوم، آموزش و تحقیقات عقب نشینی نخواهد کرد و ما علاوه در همین زمینه از وزیر علوم سؤال خواهند کرد.

وی تصریح کرد: فتنه گران می خواهند دانشگاه را به آشوب بکشند و آقای فرجی دانا نیز تندترین افراد را در سمت معاونت و مشاوره خود قرار داده است.

نماینده مردم تهران در مجلس خطاب به وزیر علوم گفت: آقای فرجی دانا شما قول داده اید اما الان زیر قول تان زده اید! لطفا صداقت داشته باشید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات