صادقی

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: جلسه علنی مجلس در هفته آینده فقط در روز یکشنبه جهت بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش تشکیل می شود.

به گزارش افکارنیوز ، ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی  با اشاره به جلسه امروز این هیئت، گفت: در جلسه عصر امروز هیئت رئیسه مجلس مقرر شد که جلسه رأی اعتماد به نصرالله سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در روز یکشنبه ۱۹ آبان برگزار شود.

وی افزود: با توجه به اینکه نمایندگان باید هفته آینده به سرکشی حوزه های انتخابیه شان بروند، بنابراین مجلس در هفته آینده فقط در روز یکشنبه جلسه علنی دارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس تأکید کرد: در جلسه امروز این هیئت مقرر شد که در هفته آینده جلسات علنی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار نشود و جلسه روز یکشنبه نیز به رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان اختصاص داشته باشد. پس از آن نمایندگان به مدت یک هفته به حوزه های انتخابیه شان می روند.

صادقی اظهار داشت: با توجه به اینکه جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان ۲ ساعت و نیم زمان لازم دارد، بنابراین بعید می دانم موضوع دیگری در دستور کار جلسه روز یکشنبه آینده قرار گیرد.

وی تصریح کرد: در بخش دیگری از جلسه امروز هیئت رئیسه مجلس، آقای لاریجانی گزارشی از سفر ۴ روزه اش به چین که در هفته گذشته انجام شد، به اعضای این هیئت ارائه کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد که یکی از اعضای هیئت پارلمانی چین که رئیس مجلس را در این سفر همراهی کرده، گزارش مفصلی از این سفر به نمایندگان ارائه کند. البته در مورد قرائت این گزارش در صحن علنی نیز مطالبی مطرح شد که به تصویب اعضای هیئت رئیسه نرسید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات