رئیس کمیسیون امنیت ملی،

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که غنی سازی اورانیوم در ایران همچنان ادامه خواهد داشت.

به گزارش افکارنیوز ، سید علاءالدین بروجردی در نشست علما و مبلغان دینی بناب تاکید کرد: با وجود تصویب قطعنامه شورای امنیت مبنی بر توقف غنی سازی اورانیوم در ایران، استکبار جهانی باید این نکته حقیقی را در عرصه سیاست بین المللی بدانند که فعالیت های هسته ای ایران حد توقف ندارد و این جهاد علمی ما تا آخر ادامه خواهد داشت.

بروجردی در بخش دیگری از سخنان خود به بحث مذاکره با آمریکا و پرونده هسته ای ایران اشاره کرد و گفت: این دو موضوع به هم گره خورده و قابل تفکیک نیستند.

وی با تشریح شرایط و موقعیت فعلی آمریکا در دنیا خاطرنشان کرد: آمریکا به دنبال این است که با جواب بله گرفتن از ایران، هیمنه جمهوری اسلامی را در جهان شکسته و آن را در برابر ابرقدرت های استکبار ذلیل نشان دهد چون ایران اولین کشوری است که جرات کرده به آمریکا" نه" بگوید.

این نماینده مجلس گفت: هم اکنون آمریکا در چنان شرایط فجیعی قرار دارد که همه توان داخلی و حامیان خارجی خودش را بسیج کرده تا مخالفان خود را از سر راه بردارد.

بروجردی تصریح کرد: به همه دنیا بارها اعلام کرده ایم که راه ما و درس فراموش نشدنی ملت ما همان شعار حسینی" هیهات من الذله" بوده و تدابیر راهبردی امام راحل و رهنمودهای داهیانه رهبر فرزانه انقلاب چراغ راه ما خواهد بود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: به برکت مجموعه سیاست های نظام و دیدگاه دوراندیشانه امام عزیز با محوریت تفکر اسلام ناب، کشور ایران به یک واقعیت غیرقابل کتمان تبدیل شده که آمریکا و سگ زنجیری او در منطقه اسرائیل که چندین کشور را بمباران می کنند جرات جسارت و تجاوز به آن را ندارند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مبلغان دینی باید با قدرت هرچه تمامتر برای ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی همت کنند.

بروجردی اظهار کرد: ما که معتقد و منادی وحدت مسلمین در جهان اسلام هستیم باید برای گسترش همه جانبه و معرفی چهره زیبا از دین مبین اسلام جهاد کنیم.

وی حوزه علمیه حضرت ولیعصر (عج) بناب را از حوزه های موفق و پرآوازه کشور دانست و گفت: برای تلیغ موثر هم آشنایی با زبان اقوام مهم است و هم روش های نوین تبلیغ که باید علما به آنها آگاه باشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات