جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: فصل مداخلات نظامی در کشورهای اسلامی از سوی مستکبرین به پایان رسیده است.

به گزارش افکارنیوز از کرمان، سردار حسین سلامی دقایقی پیش در آیین تشییع پیکر پاک سردار شهید محمد جمالی شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) ، اظهار داشت: شهید جمالی سند زنده افتخار مردم کرمان است.

وی از شهید محمد جمالی به عنوان سردار نام آور و بزرگوار نام برد و بیان کرد: این شهید سند زیبای غیرت، وفاداری و همدلی سرزمینی بزرگ در وفاداری به حریم آل پیامبر (ص) است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ابراز داشت: ما به تدریج با چشم خود تحقق یک سنت الهی دیگر را برای درهم شکستن ظلم و استکبار می بینیم.

سلامی اذعان داشت: فصل مداخلات نظامی در کشورهای اسلامی از سوی استکبار و فصل تحمیل اراده قدرت های استکباری بر ملت های مسلمان به پایان رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: تحریم های اقتصادی همه جانبه نتوانسته است، هیچ تاثیر تعیین کننده ای بر ملت بزرگ ما به جا بگذارد و بن بست ها در مسیر توسعه استراتژی دشمنان ما زیاد شده است و آنها مجبور می شوند به اراده نهفته در ملت ایران و سایر ملت های مسلمان تن دهند.

سلامی تصریح کرد: ملت ایران می تواند با استمرار این مقاومت شایسته و ستایش برانگیز به یک مصونیت، اعتبار و افتخار ابدی دست یابد و این مسیر را ملت ما انتخاب کرده است و نشانه عینی این انتخاب پیکر پاک شهید محمد جمالی است.

گزارش تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات