حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت حاج حبیب الله عسگراولادی را به مقام معظم رهبری، ملت ایران و همرزمان و خانواده وی تسلیت گفت.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی درگذشت حاج حبیب الله عسگر اولادی را به مقام معظم رهبری، ملت ایران و همرزمان و خانواده وی تسلیت گفت.

متن پیام روحانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت یار دیرین امام و سرباز فداکار نهضت اسلامی، حاج حبیب الله عسگر اولادی، همه علاقمندان انقلاب اسلامی و یاران امام را اندوهگین کرد.

این انقلابی دین باور که از نخستین روزهای شکل گیری نهضت اسلامی با مجاهدت و تحمل زندان های طولانی و فشارهای گوناگون، عمر پربار خود را در مسیر دفاع از آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران صرف نمود، در سال های پس از انقلاب با تأکید بر مشی انقلابی و اعتدالی و تلاش در حفظ و صیانت از ارزش های نظام و ایجاد الفت و وفاق در میان گروه های سیاسی در اذهان ملت شریف، کارنامه ای درخشان از خود به یادگار گذاشت.

آنچه این شخصیت مؤدب و متواضع بویژه در یک سال اخیر پی می گرفت، رویکرد اعتدالی و جلوگیری از تعمیق فاصله ها و دوری گزیدن از خشونت و تندروی بود که باید با تلاش های صمیمانه دوستداران او و همه مردم اخلاق مدار با جدیت دنبال شود.

اینجانب فقدان آن انسان وارسته را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و بویژه بیت مکرم و همرزمان وی تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن سفر کرده رحمت بیکران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسألت می نمایم.

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات