ستاد برگزاری مراسم ارتحال مرحوم عسکراولادی طی پیامی ضمن تسلیت درگذشت مرحوم عسکراولادی، جزئیات مراسم تشییع و تدفین دبیرکل سابق جبهه پیروان را اعلام کرد.

به گزارش افکارنیوز ، ستاد برگزاری مراسم ارتحال مرحوم عسکر اولادی طی پیامی ضمن تسلیت درگذشت مرحوم عسکراولادی، جزئیات مراسم تشییع و تدفین دبیرکل سابق جبهه پیروان را اعلام کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال جانسوز یار دیرین امام و رهبری که عمر پر برکت خود را در راه خدمت به اسلام، نهضت امام خمینی (ره) و مردم و محرومان گذراند را به اطلاع مردم متدین ایران اسلامی می رساند.

این ضایعه دردناک را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای و مراجع عظام تقلید و همه همرزمان و دوستان و یاران و علاقه مندان به این اسوه اخلاص تسلیت عرض می نمائیم.

پیکر این مجاهد مبارز و این یار با وفای انقلاب، امام و رهبری در روز پنجشنبه مورخ ۱۶ آبان ۹۲ از ساعت ۹ صبح از مقابل مدرسه عالی شهید مطهری تشیع خواهد شد.

همچنین مراسم ترحیم این بزرگمرد تقوی و کمک کننده به محرومان در روز جمعه ۱۷ آبان از ساعت ۹ الی ۱۱ در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار می شود.

مراسم هفتمین روز درگذشت این اسطوره اخلاق و مجاهدت نیز روز دوشنبه ۲۰ آبان ساعت ۱۴: ۳۰ الی ۱۶: ۳۰ در مسجد علی ابن موسی الرضا واقع در خیابان ۱۷ شهریور - خیابان شهید قادری برگزار خواهد شد.

همچنین مراسم بزرگداشتی از سوی اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران، معتمدین امام و رهبری و جامعه انجمن های اسلامی اصناف و بازار روز شنبه ۱۸ آبان در مسجد ارک بازار تهران برگزار می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات