مشاور امور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ۲ هیئت پارلمانی کره جنوبی آبان ماه سال جاری به تهران سفر خواهند کرد.

به گزارش افکارنیوز ، حسین شیخ الاسلام مشاور امور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس کمیسیون امور بین الملل، تجارت و اتحاد کره جنوبی (هونگ جون) بیست و هفتم ماه جاری به تهران سفر می کند و در جریان سفر با رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس دیدار و گفت وگو خواهد کرد.

وی با بیان اینکه سفر رئیس کمیسیون امور بین الملل کره جنوبی به تهران تا سی ام آبان ادامه دارد، افزود: هیئت پارلمانی کره جنوبی در سفر خود و در دیدار با مقامات پارلمانی کشورمان به بحث و گفت وگو پیرامون روابط ۲جانبه به ویژه درباره پارلمان ۲کشور می پردازند.

مشاور امور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: علاوه بر این هیئت، هیئت پارلمانی دیگری از کره جنوبی بیست و چهارم و بیست و هفتم آبان به تهران سفر می کنند که این سفر به دعوت محمدرضا تابش از کنفرانس محیط زیست و توسعه کره جنوبی انجام می شود.

شیخ الاسلام ادامه داد: این هیئت در سفر خود به تهران با محمدرضا تابش و نیز نایب رئیس مجلس شورای اسلامی (محمدرضا ابوترابی فرد) دیدار و گفت وگو می کنند و تبادل نظر پیرامون روابط دو جانبه و نیز مسائل مربوط به محیط زیست و به بحث و گفت وگو می پردازند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات