حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی گفت: پس از ترور دادستان زابل هیاتی از کارشناسان و کارگروه های مختلف برای رسیدگی به این پرونده تشکیل شد که کارشناسی ها در این رابطه ادامه دارد و ما منتظر هستیم تا نتایج به زودی اعلام شود.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام و المسلمین" ابراهیم حمیدی" با اشاره به آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده ترور دادستان زابل، اظهار داشت: پس از ترور دادستان زابل هیاتی از کارشناسان و کارگروه های مختلف برای رسیدگی به این پرونده تشکیل شد که کارشناسی ها در این رابطه ادامه دارد و ما منتظر هستیم تا نتایج به زودی اعلام شود.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در ارتباط با اعضای کارگروه های تشکیل شده، گفت: اداره اطلاعات، مسئول حفاظت اطلاعات دادگستری، معاون دادستان مرکز استان و معاون اداره مالی دادستان مامور رسیدگی به این حادثه برای شناسایی عواملی که در این ترور دست داشتند، بودند و در حال حاضر بررسی ها انجام شده است.

حجت الاسلام والمسلمین حمیدی خاطرنشان کرد: نتیجه هیات کارشناسی در خصوص ترور دادستان زابل به زودی اعلام می شود.

گفتنی است؛" موسی نوری" دادستان زابل به همراه راننده اش در اوایل صبح چهارشنبه ۱۵ آبان ماه مورد سوء قصد قرار گرفت و به شهادت رسید و ساعاتی پس از این حادثه، گروه جیش العدل در وبلاگی که منسوب به این گروه است مسئولیت این حمله را برعهده گرفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات