عضو ارشد جبهه پایداری با اشاره به مذاکرات ایران و ۵+۱ گفت: نباید تحت تاثیر فشار غرب، تولید صنعتی هسته ای ما تبدیل به تولیدی صرفا سمبلیک شود که فقط اسم غنی سازی روی آن باشد.

به گزارش افکارنیوز ، همایش یادواره شهدای لشکر ۶ ویژه پاسداران با حضور فرماندهان و مسئولان این لشکر و جمعی از خانواده های شهدا در مجموعه طلائیه با سخنرانی صادق محصولی عضو ارشد جبهه پایداری، حجت الاسلام صدیقی خطیب موقت تهران، پرویز فتاح رییس بنیاد تعاون سپاه و وزیر سابق دولت نهم و سردار محمد رضا نقدی رئیس بسیج مستضعفین برگزار شد.

در این مراسم صادق محصولی فرمانده وقت لشکر ۶ ویژه پاسداران ضمن بزرگداشت خاطره شهدای جنگ تحمیلی، طی تحلیلی ضرورت توجه به وظایف اجتماعی را به خصوص در شرایط جنگ نرم تشریح کرد و گفت: باید با مدد از ولی خدا در جهت تشخیص درست و عمل به موقع نسبت به تکالیف اجتماعی اقدام کرد و غفلت نکرد چراکه زیان رساننده ترین دشمنان بنا به فرمایش حضرت علی (ع) ، غفلت است.

محصولی با اشاره به آرمانگرایی واقعی ادامه داد: بعضی ها به خاطر تعلقات دنیوی، آرمان ها را غیر قابل دسترسی می دانند و از اصول عدول می کنند در صورتی که توجه به واقعیات نباید ما را از آرمان ها منصرف کند، بلکه برای رسیدن به آرمان ها باید واقعیت ها را ملاحظه کرد و با توجه به آنها از راه ها و تاکتیک هایی استفاده کرد که نه تنها ما را از آرمان ها دور نکند، بلکه به سمت آرما ن ها نزدیک تر کند.

عضو ارشد جبهه پایداری در رابطه با مذاکره با ۱+۵ اظهار داشت: نباید تحت تاثیر فشار غرب، تولید صنعتی هسته ای ما تبدیل به تولیدی صرفا سمبلیک شود که فقط اسم غنی سازی روی آن باشد و در عین حال تولید لازم در جهت رفع نیازهای انرژی هسته ای صورت نگیرد، لذا نباید به طور غیر واقعی به دشمن خوش بین بود.

حجت الاسلام صدیقی امام جمعه موقت تهران نیز در ادامه این مراسم یاد شهدای جنگ تحمیلی را گرامی داشت و تاکید کرد: باید سعی کنیم راه شهیدان که راه مقاومت و پایداری است ادامه دهیم و مراقبت کنیم که روحیه و عملکردمان نسبت به زمان جنگ متفاوت نباشد که اگر اینگونه باشد، یاری خداوند حتمی است.

همچنین در ادامه این مراسم، سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به تحلیل شرایط فعلی کشور پرداخت و توجه به نگاه درون زا که مورد تاکید مقام معظم رهبری است را ضروری دانست و گفت: اصلی ترین مشکلات اقتصادی ما باید با توجه به داخل کشور و اقدامات مسئولان در داخل کشور حل شود.

پرویز فتاح جانشین وقت فرماندهی لشکر ۶ ویژه پاسداران هم طی سخنانی به ضرورت استمرار روحیه بسیجی و الهام گرفتن از امام حسین (ع) تاکید کرد.

در ادامه همایش، شش نفر از فرماندهان حاضر به نقل خاطره هایی از دوران دفاع مقدس و جبهه های جنگ پرداختند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات