مقامات آمریکایی همچنان به رژیم صهیونیستی و لابی صهیونیست ها تضمین می دهند که توافق نامطلوب با ایران انجام نخواهند داد.

به گزارش افکارنیوز ، در حالی که دولت آمریکا تحت فشار شدید لابی صهیونیستی قرار دارد و همین باعث سرافکندگی رژیم مدعی ابرقدرتی شده، سامانتاپاور سفیر آمریکا در سازمان ملل به جمع یهودیان رفت و برای چندمین بار به صهیونیست ها قول داد. وی در نشست آژانس خبری یهود گفت: دولت اوباما توافق ضعیف با ایران را از به نتیجه نرسیدن مذاکرات بدتر می داند و تن به توافقی نامطلوب نخواهد داد.

پاور گفت: دلیل این که برخی شما نسبت به تعامل با ایران بدبین هستید را می دانیم اما، فراموش نکنید که ما برای تعامل با جمهوری اسلامی وارد این مسئله نشده ایم؛ بلکه تلاش می کنیم به صورت شفاف و قابل اثبات به این تضمین برسیم که برنامه هسته ای ایران صلح آمیز است و این کشور به سلاح هسته ای دست نخواهد یافت.
همزمان لابی صهیونیستی آیپک (کمیته روابط عمومی آمریکا- اسرائیل) بر تصویب طرح تحریم ایران در کنگره تاکید و اعلام کرد: نباید فشار به ایران لحظه ای متوقف شود.

آیپک، با صدور بیانیه ای اعلام کرد: آیپک از اقدامات کنگره برای افزایش تحریم های ایران حمایت می کند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. نباید به هیچ وجه در روند تحریم و فشار به ایران لحظه ای توقف ایجاد شود.
همچنین بنیامین نتانیاهو در مراسمی به مناسبت چهلمین سالگرد جنگ ۱۹۷۳ گفت: فشارها نباید از روی ایران برداشته شود و تنها در این صورت است که ایران از برنامه هسته ای خود دست می کشد.

منتقدان بسیاری در آمریکا و غرب معتقدند که یک لابی چند هزار نفره صهیونیست، آمریکای ۳۱۷ میلیون نفری را به گروگان گرفته و از این کشور مستعمره ساخته اند. سیاستمداران آمریکایی (اعم از دموکرات و جمهوری خواه) جرئت ندارند خود را از اسارت صهیونیست ها خارج کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات