مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام به نمایندگی ازسوی آیت الله هاشمی رفسنجانی از حسین قندی استاد پیشکسوت روزنامه نگاری کشور عیادت کرد.

به گزارش افکارنیوز ، در پی کسالت و خانه نشینی حسین قندی یکی از تاثیرگذارترین اساتید روزنامه نگاری کشور در ۳ دهه گذشته، رضا سلیمانی به نمایندگی از رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با وی در منزل ایشان دیدار و احوال پرسی کرد.

مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار صمیمانه، ضمن ابلاغ سلام آیت الله هاشمی رفسنجانی به قندی و آرزوی سلامتی برای وی، از نزدیک در جریان روند بیماری، درمان و مشکلات پیش آمده برای استاد پیشکسوت روزنامه نگاری کشور قرار گرفت.

خانواده حسین قندی نیز در این دیدار با تشکر فراوان از توجه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و آرزوی طول عمر با عزت برای وی، از کم توجهی سایر مسئولان گلایه کرده و ابراز امیدواری کردند، عنایت آیت الله هاشمی رفسنجانی اندکی از آلام و مشکلات پیش آمده برای قندی و خانواده وی را بکاهد.

شایان ذکر است استاد حسین قندی متولد اسفند ۱۳۳۰ در سبزوار و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بین الملل از آمریکا است که از اوایل دهه ۵۰ تا اوایل دهه۹۰ قریب ۴۰ سال فعالیت و تدریس روزنامه نگاری را در کارنامه خود دارد.

وی علاوه بر سال ها تدریس علوم ارتباطات در دانشگاه علامه طباطبایی و آموزش صدها خبرنگار و روزنامه نگار شاغل در روابط عمومی ها و رسانه های کشور، در حوزه خبر جراید کثیرالانتشار نظیر کیهان، ابرار، اخبار، انتخاب و جام جم مسئولیت داشته و بخاطر تسلط و نوآوری های ویژه در این زمینه به «سلطان تیتر» شهرت پیداکرد.

از استاد حسین قندی تألیفات متعددی چاپ و منتشر شده که کتب تخصصی «روزنامه نگاری نوین» ، «مقاله نویسی در مطبوعات» «روزنامه نگاری تخصصی» و «تخیل در روزنامه نگاری» از مهم ترین آنهاست.

استاد حسین قندی قریب ۴ سال است که به دلیل ابتلاء به بیماری نادر مغزی «هزار علت» ، حافظه خود را از دست داده و در کنار خانواده ضمن پیگیری درمان خود، با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات