مراسم گرامی داشت حاج حبیب الله عسگراولادی با حاشیه های جالبی همراه بود.

 به گزارش افکارنیوز ، مراسم گرامی داشت حاج حبیب الله عسگراولادی رئیس فقید جبهه پیروان خط امام و رهبری که امروز با حضور مسئولان کشوری، تعدادی از نمایندگان مجلس و فعالان سیاسی در مسجد ارک تهران برگزار شد با حاشیه های جالبی همراه بود.

**در این مراسم گرامی داشت که از سوی جبهه پیروان خط امام و رهبری برگزار شده بود، سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران، رفقیدوست، محمدرضا باهنر، لاله افتخاری، داوود احمدی نژاد، اسحاق جهانگیری، عباس شیبانی، منوچهر متکی، یحیی آل اسحاق، ناظمی اردکانی، سیدمحمد حسینی، قاضی سراج، سیدابراهیم رئیسی، حجت الاسلام ابوترابی فرد، حجت الاسلام گرکانی، محمدنبی حبیبی، اسدالله بادامچیان و سیدکمال سجادی حضور داشتند.

**مراسم ختم رئیس فقید جبهه پیروان و پدرمعنوی حزب موتلفه اسلامی فرصتی را برای تعدادی از مردم فراهم کرد تا نامه های خود را به دست مدیران دولتی بویژه معاون اول رئیس جمهور و نایب رئیس دوم مجلس بدهند.

** وقتی که اسحاق جهانگیری قصد ترک مسجد را داشت چند نفر از مردم نزدیک وی شدند و نامه های خود به او دادند، معاون اول رئیس جمهور نامه های آنها را دریافت کرد و قول مساعدت را به آنها داد.

** پس از این اقدام جهانگیری، افرادی که در حاشیه مسجد حضور داشتند دست به قلم شدند و درخواست ها و نامه های خود را خطاب به مسئولان نگاشتند، حتی از خبرنگاران نیز کمک خواستند تا در نوشتن نامه و ارئه درخواستشان به مسئولان کشوری کمک کنند.

**معاون رئیس جمهور در حاشیه این مراسم حاضر شد و در برابر پرسش های خبرنگاران پیرامون گزارش ۱۰۰ روزه دولت و مذاکرات ایران با ۱+۵ هیچ اظهار نظری نکرد.

**اسدالله عسگراولادی بردار کوچکتر مرحوم حبیب الله عسگراولادی و رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین پس از پایان مراسم وقتی داشت سوار خودروی خود می شد با درخواست کمک تعدادی از مستضعفین روبه روشد، دست به جیبش کرد و اسکناس ۱۰ هزار تومانی را به آنها داد.

**عباس شیبانی عضو شورای شهر تهران که به ساده زیستی مشهور است با خودروی پراید سفید رنگ، خود را به مسجد ارک رساند.

**با حضور یکی از محافظان محمود احمدی نژاد بحث حضور او در این مراسم قوت گرفت اما در نهایت رئیس جمهور سابق در این مراسم شرکت نکرد.

**منوچهر متکی وزیر سابق امور خارجه و نایب رئیس جبهه پیروان هم پس از غیبت در مراسم تشییع، خاکسپاری و برگزاری مراسم ختم مرحوم عسگراولادی در مدرسه عالی مطهری در این مراسم که به همت جبهه پیروان برگزار شده بود شرکت کرد و پس از پایان مراسم با خنده و تشکر از خبرنگاران مراسم را ترک کرد، اما وقتی با پرسش مکرر خبرنگاران در خصوص مرحوم عسگراولادی روبه رو شد در چند کلمه به تشریح ویژگی های این مرحوم پرداخت و دیگر حاضر نشد به سوالات خبرنگاران در خصوص ادامه همکاریش با جبهه پیروان پاسخ دهد.

**پس از پایان مراسم باز خبرنگاران در اطراف مسجد ارک حضور داشتند تا با نایب رئیس اول مجلس گفت و گو کنند و در نهایت پس از اقامه نماز حجت الاسلام ابوترابی فرد، اسدالله بادامچیان و محمد نبی حبیبی در بین مردم و خبرنگارن حضور یافتند و به سوالات آنها پاسخ دادند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات