جنتی در جمع خبرنگاران:

وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به نظر من فیس بوک از مصادیق مجرمانه به شمار نمی رود و کسانی که عضو آن هستند ارتباطات سالم و درستی دارند.

به گزارش افکارنیوز ، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز جمعه در حاشیه مراسم ختم مادر محمدعلی نجفی که در مسجد نور برگزار شد، در خصوص توقیف روزنامه هم میهن و پیگیری آن اظهار داشت: هنوز نرسیدم پیگیری کنم و آن را دنبال می کنیم اما دلیل این مسئله هنوز روشن نیست.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه درباره مجرمانه بودن استفاده از فیس بوک نیز یادآور شد: اینکه فیس بوک از مصادیق مجرمانه بودن است، قابل بحث است. این مسئله را کمیته بررسی مصادیق مجرمانه بررسی می کند و تاکنون جلسه ای نداشته ایم.

وی اضافه کرد: فیس بوک یک شبکه اجتماعی است و به نظرم از مصادیق مجرمانه به شمار نمی رود و کسانی که در آن هستند ارتباطات سالم و درستی دارند. بنده در فیس بوک حضور دارم و کسانی که با من در داخل و خارج کشور ارتباط دارند در این روزها بحث عاشورا را و مصادیق مختلف آن را مطرح می کنند.

جنتی در پایان خاطرنشان کرد: هنوز این کمیته بررسی مصادیق مجرمانه تشکیل جلسه نداده است و وقتی تشکیل جلسه داد در این زمینه ها صحبت می کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات