سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت که در جلسه این هفته این جبهه درباره جانشین حبیب الله عسگراولادی - دبیرکل فقید جبهه پیروان - بحث می کنیم.

به گزارش افکارنیوز ، سیدکمال الدین سجادی با بیان اینکه" بحث و بررسی درباره جانشین آقای عسگراولادی در جبهه پیروان خط امام و رهبری این هفته انجام خواهد شد" ، افزود: اگر جلسه هیأت رئیسه روز سه شنبه برگزار شود، بحث های ابتدایی در این جلسه انجام خواهد شد وگرنه موضوع در جلسه شورای مرکزی که صبح پنجشنبه برگزار می شود مورد توجه قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: جلسه سه شنبه یا پنج شنبه اولین جلسه بعد از درگذشت مرحوم عسگراولادی در جبهه پیروان خط امام و رهبری است و پیش از این درباره تعیین جانشین ایشان از سوی جبهه به طور رسمی بررسی انجام نشده است.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری همچنین اظهار کرد: برخی اظهارنظرها و بردن نام از شخصیت ها به عنوان جانشین عسگراولادی تنها گمانه زنی است و مورد تأیید جبهه نیست.

وی با بیان اینکه" برای ریاست جبهه پیروان خط امام و رهبری باید افرادی که می خواهند، کاندیدا شوند و بعد از رأی گیری، دبیرکل انتخاب شود" ، گفت: تاکنون کسی به عنوان کاندیدا برای این امر مطرح نشده است و بحث و بررسی ها در این مورد در جلسه یا جلسات این هفته انجام خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات