سفیر برونئی در جمهوری اسلامی ایران در پایان مأموریت دیپلماتیک خود در کشورمان امروز با وزیر امور خارجه دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش افکارنیوز ، پنگران سحری، سفیر برونئی در جمهوری اسلامی ایران در پایان مأموریت دیپلماتیک خود در کشورمان امروز دوشنبه با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های سفیر برونئی در جهت توسعه روابط دوکشور و با اشاره به روابط خوب و مشترکات فراوان فیمابین ابراز امیدواری نمود این روابط در ابعاد دو جانبه و چند جانبه بین دو کشور و نیز سازمانهای منطقه ای فعال در دو منطقه بیش از پیش تحکیم یابد.

وی ظرفیتهای دو کشور بویژه در بخش های تجاری و اقتصادی و فرهنگی را از زمینه های توسعه همکاریهای طرفین بر شمرد و ابراز امیدواری کرد با بهره برداری از ظرفیتهای خوب دو کشور شاهد توسعه و گسترش بیش از پیش روابط فیمابین باشیم.

سفیر برونئی نیز در این دیدار با تقدیر و تشکر از حمایتها و تعاملات خوب وزارت امور خارجه و اشاره به خاطرات خوب خود از کشور و مهمان نوازی مردم ایران ابراز امیدواری کرد در آینده شاهد توسعه و تحکیم بیش از پیش روابط فیمابین دو کشور بویژه در عرصه های اقتصادی و تجاری باشیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات