هاشمی رفسنجانی در خاطرات خود به ماجرای عصبانیتش از دست ناطق نوری اشاره می کند.

به گزارش افکارنیوز ، خاطرات شخصیت های سیاسی و مذهبی می تواند برای علاقه مندان به تاریخ و سیاست ایران بسیار جالب توجه باشد. یکی از این سیاستمدارن هاشمی رفسنجانی است.

رئیس سابق مجلس شورای اسلامی که عهده دار ریاست قوه مجریه نیز بوده است. در خاطرات خود به اعتراض به ناطق نوری، وزیر کشور وقت اشاره می کند و می نویسد:

مقدار زیادی از وقتم، صرف مطالعه بازجویی های توده ای ها شد؛ اگر درست گفته باشند، توطئه وسیعی بوده است… دکتر ولایتی تلفن کرد و درباره برخورد با نماینده یاسرعرفات مشورت کرد. گفتم برخورد سرد نباشد.

با اخوی محمد «مدیر عامل سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی» راجع به حفاظت از صداوسیما صحبت کردم که از اهداف مهم کودتاچی ها است. معلوم شد به خاطر اختلاف با کمیته های انقلاب اسلامی تقریبا بی محافظ است. تعجب کردم و خشمگین با آقای علی اکبرناطق نوری صحبت کردم. قرار شد از امروز محافظت شدید شود.

به اخوی محمد گفتم با دکتر والده صحبت کنند و وقتی برای مراجعه معین نمایند. با حاجیه بی بی و خانم مرعشی و محمد به دست بوسی امام رفتیم. معمولا بعضی روزها افرادی به دست بوسی می آیند و زن ها دست امام را از روی عبا یا چیز دیگر می بوسند.


در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات