فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: استحکام ساخت درونی نظام نیازمند سازماندهی گسترده بسیج مردمی برای حضور در میدان هایی است که انقلاب و نظام به آن احتیاج دارد.

به گزارش افکارنیوز ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از بیانات رهبر معظم انقلاب در اجتماع ۵۰ هزار نفری فرماندهان بسیج، ضمن ارائه گزارش، با بیان اینکه استکبار جهانی پیکاری سخت، وسیع و چندبعدی را علیه انقلاب آغاز کرده است، گفت: استحکام ساخت درونی نظام نیازمند سازماندهی گسترده بسیج مردمی برای حضور در میدان هایی است که انقلاب و نظام به آن احتیاج دارد.

جعفری با اشاره به بسترسازی مناسب در بسیج برای تحقق فرامین فرمانده کل قوا مجموعه ای از اقدامات صورت گرفته در بسیج در حوزه های مختلف از جمله تشکیل شبکه های صالحین، امر به معروف و نهی از منکر، سازندگی و محرومیت زدایی و کارآفرینی، علمی پژوهشی، نخبگانی و اقشاری و ورزشی را به عنوان زیر ساخت های لازم برای توسعه عناصر قدرت آفرین در ساخت درونی نظام نام برد.

* سردار نقدی: پایگاه های بسیج کانون بیداری و تکیه گاه امن برای مردم هستند


سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین نیز در گزارشی به محضر رهبر انقلاب، با اشاره به جهاد همه جانبه پایگاه های مقاومت به عنوان ستون فقرات بسیج، گفت: امروز پایگاه های بسیج کانون بیداری و تکیه گاه امن برای مردم هستند.

وی تأکید کرد: دشمن تمام لشکرهای زر و زور و تزویر و هزاران رسانه را علیه کشور بسیج کند، سوزنی از مسیر ولایت عقب نشینی نخواهیم کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات