نماینده مردم سنقر در مجلس با بیان اینکه عدول از اصول و ارزش ها مصداق نرمش ذلیلانه است، گفت: برخی از نرمش قهرمانانه تنها به نرمش آن توجه دارند.

به گزارش افکارنیوز ، محمد ابراهیم محبی نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات روز گذشته مقام معظم رهبری در دیدار با بسیجیان، گفت: رهبر معظم انقلاب درباره تفسیر های غلط از نرمش قهرمانانه هشدارهای لازم و جدی مطرح کردند چرا که برخی بعد از بیانات حضرت آقا، به دنبال سؤاستفاده از نرمش قهرمانانه بودند.

وی با بیان اینکه نرمش قهرمانانه وقتی صورت می گیرد که اصول و ارزش های لطمه نبیند، گفت: برخی از نرمش قهرمانانه، تنها نرمش آنرا متوجه شده اند و توجی به بعد دیگر آن که قهرمانانه است ندارند.

نماینده مردم سنقر در مجلس در ادامه گفت: اگر قرار باشد، با عدول از ارزش های و اصول در مقابل دشمن رفتار کنیم، این نرمش، ذلیلانه خواهد بود.

مجبی افزود: مقام معظم رهبری از نرمش قهرمانانه با عنوان مانور هنرمندانه یاد کردند لذا دیلپمات های ایران باید توجه داشته باشند که در مذاکرات هسته ای، هوشیارانه از حقوق ملت ایران دفاع کنند.

نماینده مردم سنقر در مجلس در پایان خاطر نشان کرد: کسانی که تصور می کنند با عدول از ارزش ها می توان با دشمن کنار آمد باید بدانند که در اینصورت اصل انقلاب اسلامی را زیر سؤال برده اند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات