مولاوردی در دیدار با خانواده شهید انصاری:

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی در جهان گفت: افراطی گری، خشونت و ترور هیچ گاه راه حل نبوده و نخواهد بود و نمی تواند عاملان اقدامات تروریستی کور را به اهدافشان برساند.

به گزارش افکارنیوز ، شهین دخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور صبح امروز دوشنبه با حضور در منزل شهید ابراهیم انصاری رایزن فرهنگی ایران در لبنان، با خانواده وی دیدار کرد.

مولاوردی در این دیدار گفت: ما به نمایندگی از آقای رئیس جمهور ماموریت پیدا کردیم تا این انجام وظیفه را داشته باشیم و دینی که این شهدا به گردن همه ما دارند را ادا کنیم.

وی ضمن محکوم کردن اقدام تروریستها در بیروت، یادآور شد: افراطی گری، خشونت و ترور هیچ گاه راه حل نبوده و نخواهد بود و نمی تواند عاملان اقدامات تروریستی کور را به اهدافشان برساند.

مولاوردی تصریح کرد: ما نیز همانند تمام دنیا مراتب تاسف و تأثر خود را اعلام می کنیم و انشاءالله بتوانیم با درس هایی که از خانواده های این شهدا می گیریم و مقاومت، صبر و ایستادگی، راه خود را ادامه دهیم.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور خاطرنشان کرد: ما هر گونه کمکی که بتوانیم، برای خانواده این شهدا انجام می دهیم تا با همکاری سایر نهادها بتوانیم به وظیفه خود عمل کنیم.

به گزارش فارس در این دیدار همسر شهید انصاری نیز به ذکر خاطراتی از این شهید بزرگوار پرداخت و گفت: شهید انصاری کریم بود و از این رو در کنار کریمه اهل بیت به خاک سپرده شد و من در روز تشییع چیزی جز خوبی ندیدم؛ شهید انصاری همه کارش را برای خدا انجام می داد و در نهایت نیز شهادت نصیب وی شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات