راکعی:

نماینده مردم تهران در دوره ششم مجلس شورای اسلامی گفت: توافق هسته ای ایران با کشورهای عضو گروه ۱+۵ در ژنو پیروزی بزرگی برای ملت ایران بود.

به گزارش افکارنیوز ، «فاطمه راکعی» با تبریک به مناسبت توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵ افزود: در این توافق علاوه بر حفظ حقوق خود، توانستیم در خصوص برنامه هسته ای نیز به جهانیان اطمینان دهیم و روند کاهش تحریم ها را آغاز کنیم.

راکعی با تاکید بر این که مذاکرات به همان شکلی که رهبر معظم انقلاب فرموده بودند پیش رفت، اذعان داشت: با تلاش دولت یازدهم و حمایت های رهبر معظم انقلاب مذاکرات هسته ای ایران با کشورهای عضو گروه ۱+۵ بر اساس خواست مردم بود.

نماینده پیشین مردم تهران در دور ششم مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدوارم روند مثبت ایجاد شده به توافق نهایی بین ایران و شورای امنیت سازمان ملل متحد در ۶ ماه آینده منجر شود.

راکعی گفت: باید تلاش کنیم علاوه بر حفظ حق غنی سازی خود نگرانی کسانی که مدعی می شوند برنامه هسته ای ایران اهداف نظامی دارد، نیز مرتفع شود.

وی دیدگاه و اقدامات دولت تدبیر و امید را برای رسیدن به این توافق موثر دانست و یادآور شد: دولت دکتر روحانی با ادبیات مناسبی که در پیش گرفت، مواضع صلح طلبانه ملت ایران را بار دیگر به جهانیان گوش زد کرد.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت یازدهم در این دوره از مذاکرات نشان داد که ملت ایران در کنار حفظ احترام به حقوق تمامی ملت ها از حقوق و آرمان های خود نیز دفاع می کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات