عصر امروز انجام شد؛

یک عضو هیات رییسه مجلس گفت که در حال حاضر جلسه خصوصی بین وزیر امور خارجه و رییس مجلس در حال برگزاری است که ظاهرا در این دیدار آقای ظریف گزارشی از مذاکرات و توافقنامه به آقای لاریجانی ارائه می کند.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام حسین سبحانی نیا اظهار کرد: از ساعت ۱۸ آقای ظریف با دکتر لاریجانی جلسه ای را برگزار کردند که این جلسه خصوصی است و هیچ یک از نمایندگان در آن حضور ندارند.

به گفته وی احتمالا در این جلسه وزیر امور خارجه گزارشی از مذاکرات، توافقنامه و موارد پیرامون آن به رییس مجلس ارائه خواهد کرد.

این عضو هیات رییسه مجلس همچنین در مورد احتمال حضور وزیر امور خارجه در جلسه فردای مجلس گفت: اولویت ما این بود که آقای ظریف در جلسه فردای مجلس حضور پیدا کرده و گزارشی از مذاکرات به نمایندگان ارائه دهد که قرار شد زمان دقیق آن را آقای لاریجانی قطعی کنند.

سبحانی نیا توضیح داد: مطلع شدیم که فردا اجلاس وزرای خارجه اکو در تهران برگزار می شود که آقای ظریف نیز میزبان هستند بنابراین بعید است که ایشان در جلسه فردای مجلس حضور پیدا کند ولی در نهایت قرار شده است که زمان حضور ایشان را آقای دکتر لاریجانی با ایشان هماهنگ کرده تا در نهایت وزیر امور خارجه در اولین فرصت در مجلس حضور پیدا کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات