حسینیان

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای روحانی قول داده است با مردم صادق باشد، گفت: توپ را در زمین دولت قبلی انداختن، علامت شکست در برنامه هاست.

به گزارش افکارنیوز ، روح الله حسینیان نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به گزارشی که روحانی قرار است فردا شب درباره عملکرد ۱۰۰ روزه دولت به مردم ارائه دهد، گفت: اگر ایشان بخواهد به جای گزارش عملکرد دولت گزارش مذاکرات را بدهد باید بداند که گزارش غرور آفرینی نیست چرا که ما در مورد توافقنامه، حرف هایی داریم و باید بدانیم که چه چیزی را از دست داده ایم و در قبال آن چه چیزی را گرفته ایم.

وی با بیان اینکه روحانی باید بیشتر از عملکرد اقتصادی دولتش گزارش بدهد، متذکر شد: مطمئنا رئیس جمهور در زمان تبلیغات انتخابات از وضعیت، اهداف و کارآمدی اقتصادی موجود آن زمان مطلع بوده و بر اساس آن به مردم قول داد که طی ۱۰۰ روز، تغییرات جدی را در حوزه اقتصاد به وجود خواهد آورد و امروز باید به مردم پاسخ دهد که پس از گذشت این مدت، چه دستاوردهایی را به ارمغان آورده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما نیز به خوبی می دانیم که مشکلات اقتصادی به این زودی ها حل نخواهد شد، خاطرنشان کرد: اما از دولت انتظار داریم که بگویند چند کار اساسی در حوزه اقتصاد انجام داده اند و در آینده نزدیک هم نتیجه فعالیت های اقتصادی آنان در راستای تولید و تورم زدایی ایجاد شود.

حسینیان گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه دولت در حوزه های علمی را یکی دیگر از مطالبات مردمی برشمرد و افزود: دولت باید به مردم بگوید که در مورد زیربنای علمی چه تحولی صورت داده و چه برنامه ای برای جامعه علمی کشور دارد.

وی با بیان اینکه توپ را در زمین دولت قبلی انداختن، علامت شکست در برنامه هاست، خاطرنشان کرد: اگر دولت بخواهد بگوید که دولت گذشته چه اقدامات مخربی را انجام داده است که امروز نمی شود هیچ کاری برای مردم کرد. این حرفها را باید در زمان تبلیغات می زدند نه امروز، چرا که روحانی قول داده است با مردم صادق باشد.

نماینده تهران در مجلس در پایان غفلت از دستگاه های اقتصادی دولت و گم شدن آنها زیر سایه روابط بین المللی را بزرگترین خطر برای دولت یازدهم برشمرد و افزود: درست است که مشکلات خارجی و بین المللی بر اقتصاد ما تأثیرگذار بوده است اما بعضی مسائل اقتصادی ما ناشی از نداشتن برنامه ریزی در فعالیت های اقتصادی است و دولت باید در این حوزه نیز به مردم گزارش دهد که چه اقداماتی در راستای بهبود شرایط اقتصادی در ۱۰۰ روز ابتدایی صورت گرفته است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات