در تذکری آیین نامه ای مطرح شد

نماینده نور و محمودآباد در مجلس نسبت به تفسیر غلط و زیاده خواهانه وزیر خارجه و مسئولان آمریکا درباره حق غنی سازی اورانیوم به شدت انتقاد کرد.

به گزارش افکارنیوز ، عبدالوحید فیاضی نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) پارلمان در تذکری آیین نامه ای ضمن تشکر از دستگاه دیپلماسی کشورمان، اظهار داشت: جان کری و هیئت حاکمه آمریکا بعد از توافق با ایران تفسیر غلط و زیاده خواهانه ای را مطرح کردند.

وی افزود: آمریکایی ها اعلام کردند ماده ۴ NPT حق غنی سازی را برای هیچ کشوری قائل نیست، در حالی که این تفسیر غلط است و از پاسخ رئیس جمهور و مسئولان دولتی نسبت به این موضوع تشکر می کنم.

نماینده نور و محمودآباد در مجلس در بخش دیگری از سخنانش نسبت به اقدام برخی شبکه های تلویزیون مبنی بر انتشار اخباری با این مضمون که ۵ نوع از برنج های شمال آلوده هستند انتقاد کرد.

فیاضی گفت: این شبکه های تلویزیونی در عین حال، برنج های خارجی را تبلیغ کردند در حالی که این اقدام آنان کاملا ضد تولید ملی است و هیچ وجاهتی هم ندارد.

این نماینده مجلس بر همین اساس خاطرنشان کرد: از سازمان استاندارد، وزارت جهاد کشاورزی و صدا و سیما سوال می کنم که این اخبار به چه دلیلی مطرح شده است؟

وی در پایان گفت: در حال حاضر برنج روی دست کشاورزان مانده و در بازار مازندران فروش برنج داخلی متوقف شده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات