تجمع ۵ هزار نفری گردان های بسیج در جنوب تهران برگزار شد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خود را آماده می کنیم که میدان آزمون ما هم فرا خواهد رسید و روزی اجازه خواهند داد تا دست غاصبان و ظالمان را از سرزمین های اسلامی کوتاه کنیم.

به گزارش افکارنیوز ، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تجمع پنج هزار نفری بسیجیان گردان های عاشورا، الزهرا، بیت المقدس و کوثر ناحیه مالک اشتر سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ که عصر امروز در منطقه خاوران برگزار شد، گفت: عشق به شهادت در بسیجیان موج می زند و در چهره جوانان بسیجی، می توان فهمیده ها را دید.

وی افزود: بسیجیان رهروان انسان های برجسته و تاریخ سازی هستند که ایران و اسلام به آنها افتخار می کنند.

نقدی تأکید کرد: ما خود را آماده می کنیم چراکه میدان آزمون و آزمایش ما هم فرا خواهد رسید و روزی هم به ما اجازه خواهند داد تا باز به میدان بیاییم و دست قاصبان و ظالمان را سرزمین های اسلامی کوتاه کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: همه ما عزم آزادی بیت المقدس را داریم و این همت باید جامعه عمل بپوشد و خود را برای جانفشانی در پیشگاه ولایت و لشگر امام زمان آماده کنیم.

نقدی تصریح کرد: اگر امروز بیداری اسلامی در جهان موج می زند و بیداری انسان ها و ازادیخواهی به داخل اردوگاه جرم و جنایت یعنی آمریکا تحت عنوان جنبش ۹۹درصد رسیده است همه اینها از جوانان بسیجی مقاومت در برابر ظلم الهام گرفته اند.

وی با بیان اینکه باید خود را آماده کنیم تا در روز آزمون مثل فهمیده ها بدرخشیم، گفت: نسل چهارم ثابت کرده که همان نسل فهمیده هاست و ده ها هزار شهید فهمیده، بالازاده و عزیززاده دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان اظهار داشت: بسیجیان امروز با صبر، هوشیاری و بصیرت خود دشمن را به زانو درآورده اند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات