صالحی در دیدار خانواده شهید احمدی روشن:

علی اکبر صالحی عصر روز گذشته با حضور در منزل شهید احمدی روشن با خانواده این شهید دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش افکارنیوز ، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی عصر روز گذشته به دیدار خانواده شهید مصطفی احمدی روشن رفت.

در سلسله دیدارهای رئیس سازمان انرژی اتمی با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران صنعت هسته ای کشور، صالحی عصر روز گذشته به همراه صادقلو مشاور امور ایثارگران، زارعان معاون امنیت و حفاظت هسته ای و کمالوند معاون امور بین الملل و برخی خانواده های معظم ایثارگران در منزل دانشمند شهید مصطفی احمدی روشن حضور یافت.

در این دیدار که ابتدا با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا برگزار شد، صالحی اظهار داشت: امروز صنعت هسته ای و اقتدار بین المللی ایران اسلامی مرهون مجاهدت شهداو ایثارگران است و ما هرچه داریم به برکت وجود این عزیزان و خانواده معظم شان است.

وی ادامه داد: ما بارها اعلام کرده ایم و باز هم می گوییم در خصوص دستاورد خون شهدا و ایثارگران مان ذره ای عقب نشینی نخواهیم کرد و با تمام توان صنعت صلح آمیز هسته ای را پیش خواهیم برد.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران تاکید کرد: مصطفی احمدی روشن با بهره مندی از تفکر ناب بسیجی توانست با کمک جوانان این مرز و بوم غنی سازی در کشور را به سمت بومی سازی پیش ببرد و امروز بومی شدن صنعت هسته ای کشور مرهون تلاش خستگی ناپذیر این عزیزان است.

صالحی خاطرنشان کرد: مصطفی روشن، رضایی نژاد، علی محمدی، شهریاری، قشقایی و دیگر شهدای صنعت هسته ای کشور از دفاع مقدس تاکنون ناظر بر اعمال ما و مدیران هستند و ما این را با تمام وجود درک و لمس می کنیم.

وی در پایان گفت: البته غایت کمال هر مسلمانی است که در راه رسیدن به معبود و جایگاه همیشگی خود از زیباترین راه بهره ببرد و خوشا به حال آنان که با شهادت و چهره به سرخی خونشان به این دیدار می روند و من غبطه می خورم به این جوانانی که در اوج جوانی به رستگاری می رسند. امیدواریم خداوند همه ما را به این بزرگ مردان تاریخ متصل کند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات