«شب که خبرنگاران و تصویربرداران به دفتر رئیس جمهور می روند، متوجه می شوند دفتر ایشان خودشان رأساً آقای احمدی افزادی که از مدیران فعلی دولت است را دعوت کرده اند»

به گزارش افکارنیوز ، سایت آینده آن لاین که از سایت های حامی دولت است با انتشار این خبر، از قول سردبیر روزنامه جام جم نوشت: در مورد مصاحبه اخیر نمی توان از رویکرد مسئولان دفتر رئیس جمهور و توقعات عجیب و غریب آنها چشم پوشی کرد.

جالب است بدانید درباره حضور سه مجری در این مصاحبه بین نهاد و سازمان توافق شده بود. ساعت ۲ بعد از ظهر از دفتر رئیس جمهور به صدا و سیما اعلام می کنند دو مجری کفایت می کند و آقای عابدینی نیاید.

شب که خبرنگاران و تصویربرداران به دفتر روحانی می روند، متوجه می شوند دفتر ایشان خودشان راسا آقای احمدی افزادی که از مدیران فعلی دولت است را دعوت کرده اند.

ضمنا به تیم سازمان می گویند ما خودمان تصویربردار هم آورده ایم و تصویر هم خودمان می گیریم! به مجریان هم می گویند قرار نیست مصاحبه و چالش و… باشد.

دور همی است برای ارایه گزارش رئیس جمهور… بامزه تر این که از روز قبل اصرار داشتند بخش خبری ۲۱ پخش نشود یا سریع در چند دقیقه خلاصه بشود که مصاحبه زودتر شروع شده و به آخر شب نیفتد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات