طاهری:

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهارات اخیر رضا خاتمی را حاصل سعه صدر و رافت نظام اسلامی خواند و گفت که فتنه گرانی که حق شان اعدام بود در نهایت آرامش در خانه خود حبس شدند و این امر موجب سؤاستفاده فتنه گران شده است.

به گزارش افکارنیوز، حجت الاسلام سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصاحبه اخیر محمدرضا خاتمی با یک روزنامه اصلاح طلب، گفت: اینگونه اظهارات نتیجه سعه صدر و رأفت بالای نظام جمهوری اسلامی است، کسانی که از سردمداران فتنه سال ۸۸ بودند به جای اعدام در حبس شدند آن هم نه بصورت انفرادی و یا حتی در زندان بلکه در خانه خود و در نهایت آسایش.

وی ادامه داد: نتیجه این کار این می شود که فرد خبیثی همچون محمدرضا خاتمی چنین ادعایی را مطرح کند که ما در سال ۸۸ از حق خود گذشته ایم و دولت روحانی را ما بر سر کار آورده ایم و به گونه ای صحبت می کند که گویا آنها از مردم طلبکار بوده اند در حالیکه اینها بدهکار ملت بوده و هستند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: مادامی که فتنه گران سال ۸۸ از جنایت خود عذرخواهی نکنند به عنوان مجرم شناخته می شوند اما این رأفت نظام ماست که در فضای بعد از فتنه ۸۸ با این مجرمین با عطوفت برخورد کرده است.

طاهری خاطرنشان کرد: امیدواریم اینگونه برخوردهای رئوفانه نظام که نشان دهنده روحیه بالای مسئولان نظام است موجب سوءاستفاده امثال محمدرضا خاتمی نشود و آنها حداقل و حداقل از مردم به خاطر فتنه سال ۸۸ عذرخواهی کنند. فتنه ای که پشت صحنه آن آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده اند.

وی تصریح کرد: اینگونه اظهارات وقاحت، بی شرمی و پررویی امسال محمدرضا خاتمی را نشان می دهد که اینچنین بزرگواری مردم را با دهن کجی پاسخ می دهند.

 رضا خاتمی در گفت وگو با یک روزنامه اصلاح طلب، مدعی شده که انتخاب روحانی به عنوان رییس جمهور، پیروزی اصلاح طلبان است.

وی مدعی شده است: «اصلاح طلبان در حوادث۸۸ از حق خود گذشتند و مردم هم پاداش طلب اصلاح طلبان را در ۲۴ خرداد دادند. »

خاتمی همچنین انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲ را شبیه ۲ خرداد ۷۶ دانسته و مدعی شده است که «صحبت ها و برنامه ها و مواضعی که آقای روحانی گرفته، در عمل نشان می داد که برنامه، برنامه ای اصلاح طلبانه است. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات