بذرپاش در واکنش به اظهارات رضا خاتمی:

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اظهارات اخیر خاتمی، گفت: ما مشکلی با فراموشی نداریم، مشکل ما با ظلم هایی است که در حق جامعه شده است و حاضر به اعتراف کردن به آن هم نیستند.

به گزارش افکارنیوز ، مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات رضا خاتمی مبنی بر اینکه اصلاح طلبان از حق خود در عاشورای ۸۸ گذشته اند، گفت: اینکه فردی مدعی شود اصلاح طلبان از حق خود در عاشورای ۸۸ گذشتند در ایام کنونی جای تعجب ندارد.

وی افزود: زمانی که دولت راستگویان در مقابل یکی از بزرگترین دروغ های تاریخ معاصر آن را تنها دعوای نعمتی، حیدری می نامد دیگر مشکلی وجود ندارد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اینکه این فتنه چه میزان کشور را دچار خسران چه در داخل و چه در خارج کشور کرد و آن را بعدا یک اختلاف نظر قلمداد کنند، گفتن چنین مطالبی نیز توقعی از آنان نیست.

بذرپاش گفت: اما در این میان یک سؤال مطرح است و آن این است که چگونه دولتی انتخاباتی را برگزار می کند و بعد تمام نظام در آن متهم به تقلب می شوند و بعد همان شورا و همان نظام ۴ ساعت بعد انتخابات دیگری را برگزار می کنند و آن انتخابات از نظر آنها کاملا صحیح است؟

وی افزود: کسانی که نمی توانند به این سؤال پاسخ صحیحی بدهند معلوم است که به دنبال شلوغ کردن و پاک کردن اذهان به منظور انحراف مسئله را دارند.

بذرپاش گفت: متأسفانه موضوع ژنو نیز بهانه ای شده است تا بسیاری از امور به فراموشی سپرده شود. ما مشکلی با فراموشی نداریم، مشکل ما با ظلم هایی است که در حق جامعه شده است و حاضر به اعتراف کردن به آن هم نیستند.

 رضا خاتمی در گفت وگو با یک روزنامه اصلاح طلب، مدعی شده که انتخاب روحانی به عنوان رییس جمهور، پیروزی اصلاح طلبان است.

وی مدعی شده است: «اصلاح طلبان در حوادث۸۸ از حق خود گذشتند و مردم هم پاداش طلب اصلاح طلبان را در ۲۴ خرداد دادند. » خاتمی همچنین انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲ را شبیه ۲ خرداد ۷۶ دانسته و مدعی شده است که «صحبت ها و برنامه ها و مواضعی که آقای روحانی گرفته، در عمل نشان می داد که برنامه، برنامه ای اصلاح طلبانه است. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات