کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به ادعاهای رضا خاتمی مبنی بر پیروزی اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری گفت: خود اصلاح طلبان بارها اعلام کرده اند دولت یازدهم پیروزی اصلاحات نبوده و حتی روحانی نیز خودش را اصلاح طلب نمی داند.

به گزارش افکارنیوز ، حجت الاسلام مجتبی ذوالنور کارشناس مسائل سیاسی در واکنش به اظهارات اخیر محمدرضا خاتمی که مدعی شده بود اصلاح طلبان از طلب خود در سال ۸۸ گذشته اند، گفت: اگر بخواهیم به اظهارات چنین افرادی واکنش نشان دهیم، «بزرگ» می شوند زیرا این افراد کسانی هستند که چون از صحنه سیاست حذف و منزوی شده اند هر چند وقت یک بار اراجیفی می گویند تا خود را مطرح کنند اما اینها حتی ارزش پاسخ دادن هم ندارند.

وی به بخش دیگری از صحبت های خاتمی که مدعی شده بود پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، پیروزی اصلاح طلبان بوده است، خاطرنشان کرد: این اظهارات خلاف اعترافات خود اصلاح طلبان است که بارها اعلام کرده اند دولت یازدهم پیروزی اصلاحات نبوده و حتی روحانی نیز خودش را غیراصلاح طلب می داند.

این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه یادآور شد: این گونه ژست هایی که افراد می گیرند مانند آن بنده خدایی است که پس از زلزله از جای خود بلند شد و گردوخاک لباس خود را تکاند و به اطرافیانش گفت قدرت ویبره موبایل من را درک کردید و گفت من مسئولیت این زلزله را به عهده می گیرم.

رضا خاتمی در گفت وگو با یک روزنامه اصلاح طلب، مدعی شده که انتخاب روحانی به عنوان رییس جمهور، پیروزی اصلاح طلبان است.

وی گفته است: «اصلاح طلبان در حوادث۸۸ از حق خود گذشتند و مردم هم پاداش طلب اصلاح طلبان را در ۲۴ خرداد دادند. »

خاتمی همچنین انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲ را شبیه ۲ خرداد ۷۶ دانسته و مدعی شده است که «صحبت ها و برنامه ها و مواضعی که آقای روحانی گرفته، در عمل نشان می داد که برنامه، برنامه ای اصلاح طلبانه است. »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات