اخیرا تصاویری از یک خیابان به نام" ایران" در اسرائیل در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که کاربران ایرانی با غرور و کری خوانی برای اسرئیلی ها از آن یاد می کنند.

به گزارش افکارنیوز ، به تازگی تصاویری در شبکه های اجتماعی منتشر  شده که در آن تابلویی در یکی از خیابان های رژیم صهیونیستی را نشان می دهد که نام" ایران" بر روی آن نقش بسته است.

کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی با مانور بر روی این تصاویر به کری خوانی در برابر صهیونیست ها پرداخته  و پیام های با مضمون این که" اسرائیل ایران تو را فتح کرده را انتشار داده اند. "

این تابلو که به سه زبان فارسی، عبری، انگلیسی بر روی یک دیوار نقش بسته ناظر به محله ایرانیان مقیم تل آویو است که با نام ایران مشهور شده است.

اسرائیلی که از نام ایران وحشت داشته و دارد گویا حریف ایرانیان مقیم پایتختش هم نتوانسته بشود تا از نامگذاری یک خیابان به نام ایران جلوگیری کند و یا اینکه قصد دارد با عدم جلوگیری از نام گذاری یک خیابان در پایتختش به نام" ایران" پز حقوق بشری بدهد و تبلیغات رسانه ای بکند!

نکته جالب تر اینکه در این خیابان" ایران" محله ایرانیان مقیم تل آویو کوچه های فرعی با نام مشاهیر ایرانی از جمله" کورش" نیز مشاهده می شود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات