معاون پارلمانی دانشگاه آزاد:

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد با بیان اینکه هر کس می گوید فرزندان آیت الله هاشمی در انتصابات دانشگاه آزاد نقش دارند بی خود می گوید، گفت: اینها همه خبر سازی های دروغین برخی رسانه هاست.

به گزارش افکارنیوز، حجت الاسلام و المسلمین علی عسگری معاون پارلمانی دانشگاه آزاد در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند میرزاده رئیس دانشگاه آزاد در عزل و نصب های خود در دانشگاه آزاد اختیاری از خود ندارد و فرزندان آیت الله هاشمی در بحث انتصابات دانشگاه آزاد تصمیم می گیرند، گفت: هر کس این امر را می گوید بی خود می گوید اینها خبرسازی های دروغین برخی از رسانه هاست.

وی افزود: آقای میرزاده بیشترین اختیارات در چارچوب قانونی را در دانشگاه آزاد دارد و به دور از موضوعات جناحی و سیاست اختیارات خود را اعمال می کند.

عسگری افزود: محیط های علمی شرایط مدیریتی علمی، عالمانه و سنجیده ای را طلب می کند و چون آقای میرزاده در دوره سرپرستی اش به درستی این کار را انجام داد رای قاطع شورای عالی انقلاب فرهنگی را به دست آورد.

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اظهار داشت: اگر قرار بود جمع بندی در خصوص نحوه مدیریت آقای میرزاده انجام بگیرد بهترین جمع بندی همان تصمیمی بود که در شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات