وزیر امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی هفته آینده با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گزارشی درباره جایگاه تحقیق و توسعه در صنعت هسته ای در روند توافقنامه ایران با ۱+۵ ارائه می دهند.

به گزارش افکارنیوز ، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه شنبه هفته آینده با تشکیل جلساتی، گزارش علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی درباره جایگاه تحقیق و توسعه در صنعت هسته ای در روند توافقنامه ایران با گروه ۱+۵ را استماع و بررسی می کنند.

انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون برای عضویت در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور، رسیدگی به طرح ارتقای بهره وری در نظام آموزش و پرورش، ارائه گزارش رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و همچنین ارائه گزارش رئیس مؤسسه ملی اقیانوس شناسی در دستورکار این کمیسیون قرار دارد.

جلسه کارگروه های کمیسیون صبح روز دوشنبه برگزار می شود.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه عصر روز سه شنبه آتی برای ارائه گزارش در مورد جایگاه تحقیق و توسعه در صنعت هسته ای در روند توافقنامه ایران با گروه ۱+۵، در این کمیسیون حاضر می شود.

محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز هفته آینده با حضور در این کمیسیون پاسخگوی سؤال علی اصغر زارعی و حمید رسایی نمایندگان تهران خواهد بود.

علی اصغر فانی وزیر ورزش و پرورش هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات ایرج ندیمی نماینده لاهیجان، مهرداد بذرپاش نماینده تهران که به نمایندگی از سه نماینده مجلس سؤالات را مطرح می کند و علی ایرانپور نماینده مبارکه، در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حاضر می شود.

رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز شامگاه سه شنبه آینده با حضور در کمیسیون مذکور پاسخگوی پرسش های سید باقر حسینی نماینده زابل و حامد قادرمزی نماینده قروه و دهگلان خواهد بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات